تاریخ اکران فیلم Conjuring 3 مشخص شد

0

اگر به سینمای وحشت علاقه داشته باشید، حتماً دو فیلم Conjuring (احضار) به کارگردانی جیمز وان را تماشا کرده‌اید. اکنون کمپانی New Line Cinema (نیولاین سینما) تاریخی در سال 2020 را برای اکران فیلم Conjuring 3 تعیین کرده است. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

طبق گزارشات غیررسمی، قسمت سوم درباره فردی به نام بیل رمزی است که با مسائل ماوراطبیعه دست و پنجه نرم می‌کند. حتی گفته شده که در این فیلم، شاهد اشاره به گرگینه (Werewolf) هستیم که مردم را مورد حمله قرار می‌دهد و خطراتی را ایجاد کرده که توجه خانواده وارن را به خود جلب می‌کند. لازم به ذکر است که دیدیو لزلی جانسون برای نوشتن فیلمنامه قسمت سوم بازمی‌گردد. بازیگران اصلی یعنی پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا هم در نقش اد و لورین وارن حضور دارند. تاکنون فقط تصویر زیر از این فیلم ترسناک و موردانتظار منتشر شده است:

 

کارگردانی قسمت سوم Conjuring بر خلاف دو فیلم قبلی بر عهده جیمز وان نیست. مایکل چاوز که فیلم دیگری در دنیای احضار به نام The Curse of La Llorona (نفرین لائرونا) را کارگردانی کرده، هدایت این پروژه را انجام خواهد داد. از دیگر فیلم‌های دنیای ترسناک «احضار» به می‌توان به Annabelle Comes Home (آنابل به خانه می‌آید) به کارگردانی گری دابرمن اشاره نمود که امسال به نمایش درمی‌آید. در سال 2018 شاهد اکران فیلم The Nun و حضور شیطانی به نام «ولک» در آن بودیم که مستقیماً به فیلم احضار 2 ربط داشت و در واقع داستانِ ولک را برای تماشاگران روایت کرد. این اثر نتوانست در حد انتظارات ظاهر شود اما به نظر می‌رسد، برادران وارنر قصد دارد قسمت دوم آن را هم تولید کند. می‌توانید نقد فیلم The Nun – راهبه را در وبسایت ما مطالعه کنید.

فیلم Conjuring 3 – احضار روح 3 برای اکران در تاریخ 11 سپتامبر 2020 (مصادف با 21 شهریور 1399) برنامه‌ریزی شده است. در صورت انتشار اخبار بیشتر، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع Comingsoon
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar