اشاره‌ی جالب گوگل به بشکن تانوس و تاثیر آن در نتایج جستجو!

شاید هنوز فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) را تماشا نکرده باشید اما حتماً می‌دانید که چه اتفاقی در پایان فیلم «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» افتاد. اکنون گوگل شرایطی را فراهم کرده که شما هم می‌توانید به سادگی مانند تانوس ملقب به تایتان دیوانه، نیمی از نتایج جستجو را حذف کنید! توجه کنید که این خبر واقعی است، پس همراه ما باشید.

in post ad

برای امتحان این ماجرا کافی است عبارت Thanos (به فارسی هم می‌توانید بنویسید) را در موتور جستجوی گوگل جستجو کنید. در پایین بخشِ تصاویر، دستکش ابدیت (Infinity Gauntlet) را مشاهد خواهید کرد، حالا روی آن کلیک کرده و ببینید چه اتفاقی می‌افتد. بله! همانند اتفاقی که در فیلم «جنگ ابدیت» افتاد، شما می‌توانید نصف نتایج را به خاکستر تبدیل کنید. امیدواریم از این کار لذت برده و باعث حفظ «تعادل» در گوگل شوید. نکته‌ی جالب‌تر این است که با کلیک دوباره روی این دستکش، می‌توانید همه چیز را با استفاده از «سنگ زمان» به حالت اول بازگردانید!

 

بازیگران فیلم عبارتند از: کریس ایوانز، جاش برولین (در نقش تانوس)، اسکارلت جوهانسون، رابرت داونی جونیور، کریس همسورث، بری لارسون، مارک روفالو، جرمی رنر، آنتونی مکی، کریس پرت، زویی سالدانا، بردلی کوپر، اوانجلین لیلی، پل راد، دیو باتیستا، کارن گیلان، چادویک بوزمن، بندیکت کامبربچ و الیزابت اولسن.

پس از شکست سخت قهرمانان در پایان فیلم Avengers: Infinity War ، تانوس موفق شد با استفاده از دستکش ابدیت و به دست آوردن شش سنگ، نیمی از جمعیت دنیا را پودر کند. اکنون شش عضو اصلی گروه انتقام‌جویان یعنی تونی استارک (مرد آهنی)، کاپیتان آمریکا، بیوه سیاه، هاکای، هالک و ثور باید به دنبال راهی برای مغلوب کردن تانوس باشند. لازم به ذکر است که کاپیتان مارول، وار ماشین، راکت، نبیولا و انت‌من هم با این گروه همراه خواهند شد. فیلم Avengers: Endgame به کارگردانی برادران روسو، به‌تازگی توسط مارول و دیزنی اکران شده است. شما می‌توانید واکنش منتقدان نسبت به انتقام‌جویان: پایان بازی را در وبسایت ما مطالعه کنید. واکنش‌هایی که اکثراً مثبت بوده و حتی باعث شده عده‌ای این فیلم را به عنوان بهترین اثر تولید شده در دنیای سینمایی، معرفی کنند.

منبع Polygon
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar