نویسنده Game of Thrones معنای نماد نایت کینگ را توضیح داد

2

یکی از سوالات مهمِ طرفداران سریال گیم آف ترونز که چند فصلی است در ذهن آن‌ها رخنه کرده، معنای نمادهایی است که وایت‌واکرها از کشتنِ موجودات زنده برجای می‌گذارند. این نماد در قسمت اول فصل هشتم هم مشاهده شده و این بار، تئوری‌های بیشتری درباره آن به وجود آمد. تا جایی که حتی گفته می‌شد نماد نایت کینگ شکلی همانند پرچم تارگرین دارد. اکنون می‌توان گفت که این موضوع فقط یک تصادف بود و احتمالاً به تارگرین‌ها مربوط نیست. دیو هیل که نویسندگی افتتاحیه فصل هشتم Game of Thrones را برعهده داشته، درباره معنا و مفهوم نماد نایت کینگ صحبت کرده است. در ادامه همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

در قسمت اول دیدیم که لرد آمبر در «لست هارث» که نزدیک‌ترین قلعه به دیوار بود، در مرکزِ آن نمادِ رعب‌آور قرار گرفت. بریک مجبور شد با شمشیر آتشین خود، او را بسوزاند. این موضوع باعث شد یک بار دیگر این نماد پر پیچ و خم و عجیب در معرض دید قرار بگیر که در فصل‌های گذشته هم آن را دیده‌ایم.

در فصل ششم، دیدیم مکانی که نایت کینگ در آن متولد شد، در واقع صخره‌هایی به همین شکل داشته، بنابراین این موضوع به ریشه‌ی نایت کینگ و خلق او بازمی‌گردد. تاکنون سریال Game of Thrones اطلاعات چندان مفیدی درباره این نماد در اختیارمان قرار نداده و ان را یک راز نگه داشته است. معمولاً وایت‌واکرها آن را به عنوان پیامی برای زنده‌ها به جا می‌گذارند و با قطعات بدنِ کشته‌شدگان، دست به چنین کارهایی می‌زنند! حتی در غارهای دراگون‌استون (قسمت ۴ از فصل هفتم) نماد مارپیچی مشابهی وجود داشت. اما دیو هیل به‌تازگی توضیحات مفیدی در این رابطه داده که می‌تواند تا حدی تردیدها را از بین ببرد.

دیو هیل در مصاحبه با نیویورک پست گفت:

همان طور که به همراه برن و کلاغ سه‌چشم دیدیم، این نماد مارپیچی برای فرزندان جنگل که خالق نایت کینگ هستند، مقدس به شمار می‌رفت. نایت کینگ هم این نماد را به عنوان نوعی کفرگویی و اهانت نسبت به فرزندان جنگل استفاده می‌کند.

 

باید دید که آیا این سمبل‌ها فقط برای توهین به مقدساتِ فرزندان جنگل ایجاد شده یا معنای بزرگ‌تری در آن نهفته است؟ فصل هشتم سریال گیم آف ترونز دارای 6 قسمت است و از شبکه HBO پخش می‌شود. شما می‌توانید نقد و بررسی نکات قسمت اول را در وبسایت ما مطالعه کنید:

 

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع nypost آی پیرامید
مطالب مرتبط

2
بخش دیدگاه‌ها

avatar
1 گفت و گوها
1 پاسخ‌ها
0
 
جدیدترین دیدگاه
داغ‌ترین قسمت دیدگاه‌ها
2 تعداد نویسندگان
امین موسویAlireza افرادی که آخرین نظرات را داده‌اند
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
Alireza
کاربر مهمان
Alireza

برن در طول جنگ به کجا سفر کرده بود که با اومدن نایت کینگ کنارش برگست بعید نیست که نایت کینگ بعدی به وجود بیاد که خود برن باشه