دومین تریلر فیلم Hobbs and Shaw منتشر شد

0

دومین تریلر رسمی فیلم Hobbs and Shaw (هابز و شاو) که اسپین‌آفی از مجموعه Fast and Furious (سریع و خشن) محسوب می‌شود، منتشر شد. حدود 20 سال قبل، شاهد اکران اولین فیلم در مجموعه‌ی محبوب سریع و خشن بودیم و اکنون می‌توان گفت که فرنچایز، دچار تغییرات زیادی شده است. نهمین فیلم سریع و خشن، سال آینده اکران خواهد شد اما در سال 2019، شخصیت‌های هابز و شاو قرار است فیلمی هیجان‌انگیز و پراز صحنه‌های کمیک را به پرده سینما بیاورند. فیلمی که به طور کلی احمقانه است اما احتمالاً می‌توان از تماشای آن به شدت لذت برد. در ادامه دومین تریلر را تماشا کنید:

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

 

اولین تریلر فیلم Hobbs and Shaw در بهمن ماه 97 منتشر شده بود اما دومین تریلر، بیش از 3 دقیقه زمان دارد و بخش‌های زیادی از داستان فیلم را لو می‌دهد. در این فیلم جدید، مامور لوک هابز به همراه دکارد شاو در مقابل ابرانسانی به نام بریکستون با بازی ادریس البا قرار می‌گیرند. بریکستون خودش را «سوپرمنِ سیاهپوست» می‌داند و شکست دادنش کار سختی به نظر می‌رسد. خواهر دکارد شاو (به نام هتی شاو) یکی دیگر از شخصیت‌های تازه‌وارد است و نقش مهمی در فیلم ایفا می‌کند. در تریلر حتی می‌توان رومن رینز (ستاره دنیای کشتی کج) را هم مشاهده کرد که به همراه راک تعدادی از شخصیت‌های شرور را ناکار می‌کنند!

فیلم Fast & Furious presents: Hobbs and Shaw (سریع و خشن تقدیم می‌کند: هابز و شاو) قرار است در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۱ مرداد ۹۸) اکران شود. همچنین دیوید لیچ کارگردانی فیلم را بر عهده دارد. بازیگران هم عبارتند از: دواین جانسون، جیسون استاتهم، ادریس البا، ونسا کربی، ایزا گونزالس، هلن میرن و رومن رینز.

قسمت نهم مجموعه سریع و خشن در تاریخ برای اکران در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (مصادف با ۲ خرداد ۹۹) برنامه‌ریزی شده است اما دواین جانسون تایید کرده که در فیلم جدید سریع و خشن حضور ندارد. تاریخ اکران قبلی فیلم 1 آوریل 2020 بود، اما کمپانی یونیورسال تاریخ اکران فیلم Fast and Furious 9 را 6 هفته عقب انداخت.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar