صحنه‎‌های بسیار مهمی از فیلم Avengers: Endgame لو رفت (اسپویلر)

تقریباً 10 روز قبل از اکران رسمی فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) متعلق به استودیو مارول، صحنه‌های مهمی از این فیلم فاش شده است. بنابراین بهتر است افرادی که نمی‌خواهند هیچ کدام از بخش‌های داستانی برایشان فاش شود، همین الان این پست را ترک کنند. همچنین بهتر است از شبکه‌های اجتماعی فرار کنید چراکه احتمالاً این صحنه‌ها را به اشتراک خواهند گذاشت. فقط در صورتی که می‌خواهید بدانید در این صحنه‌ها چه اتفاقاتی افتاده، ادامه مطلب را بخوانید. لازم به ذکر است که برخی تئوری‌ها و اخبار مهم فیلم توسط این ویدیو، مورد تایید قرار می‌گیرد.

in post ad

همچنین بخوانید: 10 لحظه مهم دنیای مارول که باید برای تماشای Endgame به یاد داشته باشید

فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با ۶ اردیبهشت ۹۸) در سینماها اکران خواهد شد و انتظار می‌رود رکوردهای زیادی را جا‌به‌جا کند. این فیلم توسط جو و آنتونی روسو کارگردانی شده و یکی از موردانتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۹ تلقی می‌شود که رسماً 3 ساعت و 2 دقیقه زمان دارد. یعنی رسماً طولانی‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول است.

توجه: در ادامه بخش‌های مهمی از این فیلم فاش می‌شود. بنابراین می‌توانید از مطالعه ادامه مطلب صرف نظر کنید. مسئولیت خواندن این مطلب و ضربه خوردنِ تجربه‌ی تماشای فیلم، بر عهده خودتان خواهد بود!

ما ویدیوی منتشر شده را قرار نمی‎دهیم اما اتفاقاتی که در این ویدیو لو رفته را در ادامه نوشته‌ایم. لازم به ذکر است که این ویدیو تایید شده و در فیلم وجود دارد. برای آخرین بار هشدار می‌دهیم که مراقب لو رفتن داستان و اسپویلر باشید!

کاپیتان آمریکا میولنیر

  • پروفسور هالک را در فیلم می‌بینیم که بسیار شبیه به مارک روفالو (بازیگر بروس بنر) است. او عینک به چشم دارد و می‌تواند جمله‌ها را کامل کند اما ظاهرش شبیه به هالک است.
  • اسکات لنگ، استیو راجرز و تونی استارک به گذشته سفر می‌کنند (تایید تئوری سفر در زمان) و به نبرد نیویورک می‌روند تا سنگ‌های ذهن، فضا و زمان را به دست بیاورند. استیو با نسخه‌ی گذشته خودش مبارزه می‌کند.
  • ثور با کورگ و میک زندگی می‌کند. موها و ریش‌های او بسیار بلند شده و به دیگر هیچ چیز برایش اهمیتی ندارد. او از نظر روانی شدیداً آسیب دیده و حتی به ظاهر خودش نمی‌رسد اما آماده‌ مبارزه است. هالک و راکت او را پیدا می‌کنند و بازمی‌گردانند. او را در صحنه‎ای دیگر در حالیکه استورم‌بریکر را در دست دارد، می‌بینیم.
  • تونی استارک یک دستکش شبیه به دستکش ابدیتِ تانوس می‌سازد (Stark Gauntlet). هالک سعی می‌کند آن را در دست بگیرد اما به نظر می‌رسد که قدرت دستکش، بسیار بیشتر از تحملِ پروفسور هالک است.
  • کاپیتان آمریکا نه‌تنها سپرش را پس می‌گیرد، بلکه چکش میولنیر را هم در دست دارد و با تانوس مبارزه می‌کند. مشخص نیست که میولنیر چگونه به دست استیو راجرز رسیده اما او کاملاً لیاقت حمل آن را دارد.
  • اعضای پودرشده‌ی اونجرز در انتها بازمی‌گردند. سم ویلسون (فالکون) به استیو می‌گوید «سمت چپتو ببین.» کاپیتان آمریکا بازمی‌گردد و تچالا (پلنگ سیاه) را می‌بیند.
  • در یک صحنه شاهد حضور تمام اعضای انتقام‌جویان هستیم. از اسپایدرمن گرفته تا واسپ، نگهبانان کهکشان و.. در مقابل تانوس و اعضای فرقه‌ سیاه قرار می‌گیرند. استیو راجرز جمله معروف Avengers Assemble را به زبان می‌آورد.
  • استارک دوباره پیتر را می‌بیند و او را بغل می‌کند.
  • کارول دنورز ملقب به کاپیتان مارول با موهای کوتاه (شبیه به کامیک بوک) ظاهر می‌شود. پیتر دستکش استارک را به او می‎دهد.

 

منبع Reddit
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar