اولین تریلر فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker منتشر شد

0

اولین تریلر اپیزود نهم جنگ ستارگان در جریان مراسم سالانه‌ی Star Wars Celebration منتشر شد. با پخش این تریلر، نام رسمی فیلم هم اعلام و اولین پوستر به همراه اطلاعات دیگر منتشر شد. در ادامه همراه ما باشید و تریلر فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker (جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر) را تماشا کنید:

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

دانلود از آپارات

شاید بزرگ‌ترین غافلگیری تریلر Episode IX را بتوان بازگشت ایان مک‌دیارمید در نقش امپراطور پالپاتین دانست. می‌دانیم که او در انتهای فیلم Return of the Jedi (بازگشت جدای) کشته شده بود اما به نظر می‌رسد که پالپاتین به نحوی بازخواهد گشت، چراکه صدای خنده‌‎اش در پایان تریلر به گوش می‌رسد.

*در ادامه اسپویلرهایی برای فیلم «آخرین جدای» وجود دارد.

در فیلم The Last Jedi (آخرین جدای) دیدم که رهبر بزرگ اسنوک کشته شد. این شخصیت از زمان انتشار فیلم The Force Awakens (نیرو برمی‌خیزد) به عنوان شخصیت منفی اصلی معرفی شده بود. بنابراین سوالی درباره شخصیت شرور بعدی پیش آمده بود که تاکنون بی‌پاسخ بود. بسیاری بر این عقیده بودند که کایلو رن جای خالی اسنوک را پر می‌کند اما بازگشت پالپاتین نشان می‎دهد که خطر بزرگ‌تری کهکشان را تهدید می‌کند. همچنین باید دید که کایلو با کشمکش دورنی خود چه کار خواهد کرد و در نهایت به کدام نیرو می‌پیوندد.

لو اسکای‌واکر اپیزود نهم جنگ ستارگان

بازیگران اپیزود نهم جنگ ستاگان – خیزش اسکای‌واکر عبارتند از: دیزی ریدلی در نقش ری، آدام درایور در نقش کایلو رن، جان بویگا در نقش فین، اسکار آیزاک در نقش پو دامرون، لوپیتا نیونگو در نقش ماز کاناتا، کلی ماری تران در نقش رز تیکو و جوناس سوتامو در نقش چوباکا. در بخش بازیگران جدید، نائومی اکی در نقش شخصیتی به نام Jannah (جَنه)، ریچارد ای. گرنت و کری راسل حضور دارند که به چند بازیگر قدیمی و نام‌آشنای مجموعه از جمله مارک همیل (در نقش لوک اسکای‌واکر) و بیلی دی ویلیامز (در نقش لاندو) ملحق می‌شوند.

لازم به ذکر است که کری فیشر را یک بار دیگر در نقش پرنسس لیا خواهیم دید. این بازیگر در سال 2016 درگذشت و موفق نشد در فیلمبرداری حضور داشته باشد. «جی. جی. آبرامز» هم تصمیم گرفت از ویدیوهای باقی‌مانده‌ از فیلم‌های قبلی استفاده کند تا دوباره شاهد حضور این شخصیت محبوب باشیم. آبرامز در مصاحبه‌ای گفته بود:

با حمایت و اجازه دخترش بیلی، راهی برای بزرگداشت میراث کری فیشر در نقش لیا یافتیم. برای این کار از بخش‌های استفاده نشده‌ای که در اپیزود هفتم فیلمبرداری شده بود، استفاده می‌کنیم.

فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker – خیزش اسکای‌واکر در تاریخ 19 دسامبر 2019 (مصادف با 28 آذر 98) در سینماها اکران خواهد شد اما تنها اثری نیست که امسال برای طرفداران جنگ ستارگان منتشر می‌شود. در شبکه دیزنی پلاس شاهد پخش سریال Mandalorian خواهیم بود که از روز آغاز به کار سرویس استریم دیزنی، در دسترس قرار خواهد گرفت. در انتها می‌توانید پوستر فیلم و تعدادی تصویر را مشاهده کنید:

پوستر اپیزود نهم جنگ ستارگان

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar