ایان گلن ایفای نقش بروس وین را در فصل دوم Titans برعهده دارد

سریال Titans سال گذشته از دی‌سی یونیورس پخش شد. این مجموعه درباره شخصیت بتمن نیست اما اشاراتی واضحی به او دارد و باید گفت که داستان دیک گریسون به‌شدت به بروس وین و فعالیت‌های وی پیوند خورده است. Titans برای فصل دوم تمدید شده و قرار است شاهد حضور بازیگر Game of Thrones یعنی ایان گلن در نقش بروس وین باشیم. در ادامه خبر، ما را همراهی کنید.

in post ad

به گزارش ددلاین، ایان گلن در نقش نسخه‌ای سالخورده از بروس وین ظاهر می‌شود که چند دهه مشغول مبارزه با جرم و جنایت در گاتهم بوده است. این بازیگر بیشتر بخاطر حضور در سریال محبوب Game of Thrones و در نقش جورا مورمونت شناخته شده است و در فصل هشتم نیز حضور دارد. در کارنامه او می‌توان فیلم‌هایی مانند Kick Ass 2 ،Lara Croft: Tomb Raider و سه قسمت از مجموعه Resident Evil را یافت.

مشخص نیست که بروس را در نقش شوالیه تاریکی خواهیم دید یا نه. اما خلاصه‌ای از این شخصیت منتشر شده که اطلاعاتی در اختیارمان قرار می‌دهد:

پس از چندین دهه مبارزه با جنایت به عنوان بتمن، بروس وینِ ثروتمند هنوز مانند روزهای اوج خود برای حفاظت از گاتهم انگیزه دارد. اکنون او می‌خواهد رابطه خود با دیک گریسون را از سر بگیرد. این دو نفر امیدوارند که همکاری خوبی داشته باشند و بروس تلاش می‌کند به دستیار قدیمی خود و گروه تایتان‌ها برای رسیدن به موفقیت کمک کند.

سریال Titans بتمن

فصل دوم سریال Titans از سرویس ویژه DC Universe پخش خواهد شد و قرار است پاییز سال 2019 منتشر شود. بازیگران اصلی فصل اول بازخواهند گشت از جمله برنتون توایتز در نقش دیک گریسون (رابین سابق)، آنا دیوپ در نقش استارفایر، تیگان کرفت در نقش ریون، کران والترز در نقش رابین (جیسون تاد) و رایان پاتر در نقش بیست‌بوی. همچنین اخیراً اسای مورالس برای بازی در نقش اسلید ویلسون ملقب Deathstroke به سریال اضافه شده بود. چلسی ژانگ نیز نقش دختر او یعنی رز ویلسون را بازی می‌کند. در انتهای فصل اول شاهد حضور کوتاه شخصیت سوپربوی بودیم که در فصل دوم او را ملاقات خواهیم کرد. جاشوا اورپین ایفای نقش این شخصیت را در سریال تایتان‌ها برعهده دارد. حالا که ایان گلن هم در نقش بروس وین به جمع بازیگران پیوسته، داستان فصل دوم جذاب‌تر می‌شود.

شما می‌توانید بررسی فصل اول این مجموعه را در وبسایت ما مطالعه کنید: نقد و بررسی فصل اول سریال Titans

 

منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar