تاریخ پخش فصل چهارم سریال Lucifer مشخص شد

سریال «لوسیفر» که تاکنون سه فصل آن توسط شبکه Fox پخش شده، کنسل شد که این موضوع نارضایتی طرفداران را به دنبال داشت. در نهایت نتفلیکس دست به کار شد و حق پخش سریال را از Fox دریافت کرد تا آن را وارد سرویس استریم خود کند. نتفلیکس از ماه‌ها قبل اعلام کرده بود که سریال Lucifer برای فصل چهارم تمدید شده است و اکنون می‌دانیم که این سریال دقیقاً در چه روزی پخش خواهد شد. در ادامه خبر همراه ما باشید.

in post ad

سال گذشته، خبر تمدید و تولید فصل چهارم سریال Lucifer منتشر شد که این موضوع به دلیل اصرار طرفداران و استفاده از هشتگ SaveLucifer# (لوسیفر را نجات دهید) بوده است. پس از تایید رسمی این خبر، یکی از سازندگان سریال به نام جو هندرسون، پیام تشکری برای طرفداران فرستاد و از همه کسانی که برای بازگرداندن مجموعه زحمت کشیدند، تشکر کرد:

از تمام طرفدارن مجموعه لوسیفر متشکرم، متشکرم و بسیار متشکرم. شما ما را بازگرداندید. شما این کار را انجام دادید. پس بهتر است آرامش خود را حفظ کنید، نفس راحتی بکشید و به آن انگشتانتان که باعث ایجاد طوفان توییتری شده‌اند، استراحت بدهید … برای تماشای فصل جدید لوسیفر آماده شوید!

سریال لوسیفر نتفلیکس

فصل جدید فقط 10 قسمت دارد که بافرمت برنامه‌سازی نتفلیکس سازگار است و البته نسبت به فصل‌های گذشته شاهد تعداد قسمت‌های کمتری هستیم اما احتمالاً این موضوع به معنی بهبود کیفیت خواهد بود. سازندگان، محدودیت‌های رایجِ یک شبکه تلویزیونی را ندارند و می‌توانند با آزادی عمل بیشتری کار کنند، بنابراین باید منتظر تغییرات بزرگی در فصل چهارم این سریال باشیم که به جذابیت آن کمک می‌کند. بازیگران اصلی یعنی تام الیس در نقش لوسیفر مورنینگ‌استار و لارن جرمن در نقش کارآگاه کلویی دکر بازخواهند گشت. اینبار لاوی و لزلی-ان برنت هم از جمله بازیگران این فصل هستند.

فصل چهارم سریال Lucifer در تاریخ 8 می 2019 (مصادف با 18 اردیبهشت 98) از شبکه استریم نتفلیکس پخش خواهد شد و همه قسمت‌های آن مانند دیگر سریال‌های این شبکه، به طور کامل در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

منبع Screenrant
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar