تریلر رسمی فیلم Lion King منتشر شد

تریلر جدید فیلم Lion King – شیرشاه توسط کمپانی دیزنی منتشر شد. این ویدیو به عنوان اولین تریلر رسمی فیلم منتشر شده اما قبل از آن نیز شاهد انتشار تریلر کوتاهی از شیر شاه بودیم. در تریلر جدید می‌توان شباهت‌های بی‌نظیری با نسخه انیمیشنی سال 1994 یافت و کیفیت آن را تحسین کرد. بهتر است خودتان این تریلر عالی را در ادامه تماشا کنید و لذت ببرید:

in post ad

دانلود از آپارات

همان طور که اشاره شد، صحنه‌های بسیاری از فیلم اصلی بازسازی شده‌اند و لازم به ذکر است که تمام این فیلم با تکنولوژی واقع‌گرایانه CGI تولید شده است که کیفیت قابل تحسین و فوق‌العاده‌ای را به نمایش می‌گذارد. از طرفی می‌توان آن را نسخه لایو اکشن هم نامید چراکه سبک جدیدی از فیلمسازی توسط دیزنی است. از صحنه‌های مهم می‌توان به ایستادن سیمبا روی صخره‌ی بلند اشاره کرده و همچنین پایان تریلر با صدای پومبا و تیمون که خاطرات زیادی را برای طرفدارانِ آن، زنده می‌کند.

جیمز ارل جونز در نقش موفاسا، دونالد گلاور در نقش سیمبا، بیانسه (بله، خودِ بیانسه!) در نقش نالا، چویتل اجیوفور در نقش اِسکار، ست روگن و بیلی ایکنر به ترتیب در نقش پومبا و تیمون به صداپیشگی در فیلم شیر شاه می‌پردازند. کیگان مایکل-کی، اریک اندره و جان اولیور نیز در این فیلم حضور دارند و تعدادی از شخصیت‌ها را صداگذاری می‌کنند. همچنین جان فاورو کارگردانی اثر را بر عهده دارد. فاورو قبل از این، یک اثر محبوب دیگر به نام The Jungle Book (کتاب جنگل) را برای دیزنی ساخته بود که ,واکنش مثبت اکثر منتقدان را به دنبال داشت.

فیلم Lion King در تاریخ ۱۹ جولای ۲۰۱۹ (مصادف با ۲۸ تیر ۹۸) اکران خواهد شد. جف ناتانسون نویسنده فیلم است و جان فاورو کارگردانی آن را بر عهده دارد. «شیر شاه» یکی از چند فیلم مهم دیزنی در سال 2019 به شمار می‌رود. برای اطلاعات بیشتر درباره فیلم های امسال به این مقاله مراجعه کنید: معرفی بهترین فیلم های سال 2019 و برای اخبار و تریلرهای بیشتر حتماً همراه ما باشید.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar