فیلم شزم 2 تولید می‌شود، نویسنده فیلم اول قرارداد بست

طبق جدیدترین اخبار سینما، فیلم شزم از کمپانی DC که شروع خوبی را در باکس آفیس داشته، قرار است صاحب یک دنباله شود و باز هم زکری لیوای را در نقش این ابرقهرمانِ شوخ و قدرتمند خواهیم دید. همچنین طبق گزارشات، نویسنده فیلم اول بازمی‌گردد تا روی فیلمنامه شزم 2 کار کند و احتمالاً دیوید اف. سندبرگ بار دیگر کارگردانی را بر عهده خواهد گرفت. در ادامه خبر همراه ما باشید.

in post ad

ابتدا وبسایت The wrap از قرارداد نویسنده فیلم شزم یعنی هنری گایدن برای کار روی فیلم Shazam 2 خبر داد و در ادامه وبسایت io9 صحتِ این موضوع را تایید کرد. استودیو سازنده امیداور است کارگردان فیلم هم بازگردد اما هنوز توافق نهایی با «دیوید اف. سندبرگ» انجام نشده و باید منتظر خبرهای بیشتر باشیم. البته سندبرگ و تهیه‌کننده فیلم یعنی پیتر سافران قبلاً اشتیاق خود را برای ادامه کار، اظهار کرده بودند. علاوه بر این، دیواین جانسون که یکی از تهیه‌کنندگان فیلم محسوب می‌شود، در اینستاگرام از تماشاگران بخاطر استقبال خوب از فیلم Shazam تشکر کرد و گفت که تولید فیلم مستقل Black Adam (بلک آدام) احتمالاً از سال 2020 آغاز می‌شود.

دنباله فیلم شزم

مشخص نیست که داستان فیلم شزم 2 چه خواهد بود اما فیلم اول، توانست ایده‌هایی جالب برای یک دنباله مطرح کند. فعلاً خبری از شخصیت بلک آدام نیست و طبق گفته‌های راک، او قرار است فیلم مستقل خودش را داشته باشد. لازم به ذکر است که بازیگران اصلی فیلم، سن کمی دارند و اگر برادران وارنر سرعت عمل به خرج ندهد، آن‌ها بزرگ‌تر خواهند شد و حس و حال فیلم اول از بین خواهد رفت. بنابراین اگر قرار باشد همین شخصیت‌ها به عنوان نوجوان در دنباله‌ی فیلم مشاهده کنیم، باید به موضوع سن بازیگران توجه شود.

فیلم بعدی در دنیای دی‌سی، Joker به کارگردانی تاد فیلیپس است. چند روز قبل اولین تریلر فیلم جوکر با بازی واکین فینیکس منتشر شد و بازخوردهای اکثراً خوبی هم دریافت کرد. پس از موفقیت آکوامن در باکس آفیس، کمپانی تصمیم به تولید فیلم آکوامن 2 گرفت و جیسون موموآ یک بار دیگر در این نقش ظاهر می‌شود. DC تاکنون موفق نشده از فیلم‌های گروهی مانند Justice League (لیگ عدالت) و Batman v Superman (بتمن علیه سوپرمن) آن نتیجه دلخواه را بگیرد، بنابراین تمرکز روی تولید فیلم‌های مستقل از شخصیت‌های ابرقهرمان قرار گرفته است.

منبع io9
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar