حذف ددشات از فیلم Suicide Squad و حضور ادریس البا در نقشی دیگر

فیلم Suicide Squad یا جوخه انتحاری، در سال 2016 به کارگردانی دیوید آیر اکران شد اما دل منتقدان را به دست نیاورد و نتوانست نمرات بالایی بگرید. از طرفی فروش بسیار خوب فیلم در باکس آفیس (746.8 میلیون دلار) کمپانی برادران وارنر را به تولید قسمت جدید فیلم وادار کرد. اکنون اخبار جدیدی منتشر شده مبنی بر اینکه شخصیت محبوب ددشات در این فیلم حضور نخواهد داشت. همچنین این موضوع که فیلم جدید یک دنباله نیست، تایید شده و بنابراین نباید از آن به عنوان Suicide Squad 2 یاد کنیم. در ادامه خبر همراه ما باشید.

in post ad

چندی قبل متوجه شدیم که ویل اسمیت در ریبوت Suicide Squad حضور ندارد اما طبق گزارشات، گفته می‌شد که ادریس البا جایگزین او خواهد شد. بر اساس اخبار جدید، ادریس البا در نقش ددشات حضور ندارد اما همچنان نام او در این پروژه به چشم می‌خورد و احتمالاً نقش دیگری را بر عهده می‌گیرد. هنوز مشخص نشده که البا در چه نقشی حاضر می‌شود اما طبق گزارش ورایتی، این احتمال وجود دارد که ویل اسمیت در آینده بازگردد. قبل از این خبر، می‌دانستیم که کارگردان فیلم‌های Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) یعنی جیمز گان کارگردان ریبوت جوخه انتحاری شده است و قصد دارد تغییرات زیادی در فضا و داستان آن ایجاد کند.

پیتر سافران که تهیه‌کننده فیلم‌های موفق DC یعنی آکوامن و شزم است، در مصاحبه با وبسایت  Comicbook.com گفت:

این فیلم Suicide Squad 2 نیست. یک دنباله برای فیلم قبلی محسوب نمی‌شود و آن را فقط با نام Suicide Squad می‌شناسیم.

تعدادی گزارش دیگر درباره بازگشت بازیگران فیلم قبلی منتشر شده اما هنوز قادر به تایید آن نیستیم. گفته می‌شود که وایولا دیویس یک بار دیگر در نقش آماندا والر حضور می‌یابد. همچنین جی کورتنی در نقش کاپیتان بومرنگ حضور خواهد داشت. مارگو رابی هم فعلاً مشغول فیلم‌بردای Birds of Prey (پرندگان شکاری) است و دوباره در نقش هارلی کویین به ایفای نقش می‌پردازد.

فیلم Suicide Squad قرار است در تاریخ 6 آگوست 2021 (مصادف با 15 مرداد 1400) در سینماها اکران شود.

 

منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar