تیزر تریلر و پوستر جدید Game of Thrones ؛ سرمای رعب‌آور وینترفل

0

کمتر از دو هفته تا شروع فصل هشتم سریال Game of Thrones – گیم آف ترونز باقی مانده و شبکه HBO با انتشار تیزر و پروموهای مختلف، سعی دارد اشتیاق هواداران سریال را دو چندان کند. ویدیو یا تیزر تریلر جدیدی با عنوان Aftermath (عاقبت) منتشر شده که پر از نشانه‌های نگران‌کننده است و همین طور یک پوستر که بسیار رعب‌آور به نظر می‌رسد و از جنگی بزرگ حکایت دارد. در ادامه می‌توانید عاقبت نهایی وینترفل را مشاهده کنید:

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

 

در تیزر تریلر جدید، هیچ دیالوگی وجود ندارد و هیچ یک از شخصیت‌های سریال را در آن مشاهده نمی‌کنیم اما وسایلی به چشم می‌خورند که به شخصیت‌های اصلی سریال تعلق دارند. از جمله این وسایل می‌توان به علامت دست راست تیریون، شمشیر سوزنی آریا (نیدل)، ویلچیر برن استارک، دست طلایی جیمی، پرِ لیانا استارک، زنجیزهای اژدهای دنریس و شمشیر Longclaw (لانگ‌کلاو) متعلق به جان، اشاره کرد. البته سبک و سیاق این ویدیو تا حد زیادی به Crypts of Winterfell (سردابه‌های وینترفل) شباهت دارد و به نظر می‎‌رسد که بخشی از سریال اصلی نیست. بنابراین سازندگان سعی کرده‌اند با این تیزر تریلر، ما را از خطر جدی نایت کینگ، وایت‌واکرها و ارتش مردگان آگاه کنند.

فصل هشتم سریال Game of Thrones در تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ (برابر با ۲۵ فروردین ۱۳۹۸) توسط شبکه HBO پخش خواهد شد. این فصل در 6 قسمت پخش می‌شود و در مجموع 440 دقیقه زمان خواهد داشت. تریلر فصل نهایی گیم آف ترونز حدود 1 ماه پیش منتشر شده بود و پس از آن، تصاویر و پروموهایی نیز پخش شد.

در وبسایت آی پیرامید سعی کردیم پوشش مناسبی بر اخبار و مقالات این سریال داشته باشیم. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله هرآنچه باید درباره فصل هشتم سریال گیم آف ترونز بدانید و همچنین خلاصه داستان فصل 1 تا 7 سریال Game of Thrones مراجعه فرمایید.

در انتها می‌توانید پوستر جدید سریال را مشاهده کنید. پوستری که می‌تواند برای علاقه‌مندان مجموعه، تا حد زیادی ترسناک و دلهره‌آور باشد. آیا سرنوشت شخصیت‌های سریال، دفن شدن در سرمای بی‌سابقه‌ی شمال است یا امیدی برای پیروزی بر نیروهای تاریکی وجود دارد؟

پوستر فصل هشتم سریال Game of Thrones

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع gamespot آی پیرامید
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar