اولین تریلر فیلم Joker را تماشا کنید + پوستر

0

کمپانی برادران وارنر اولین تیزر تریلر فیلم موردانتظار جوکر را منتشر کرد. از همان ابتدا می‌شد حدس زد که فضای فیلم با آثار قبلی DC تفاوت‌های اساسی دارد و این تریلر می‌تواند اثباتی برای این سخن باشد. در ادامه می‌توانید اولین تریلر فیلم Joker با بازی تاثیرگذار واکین فینیکس در این نقش را مشاهده کنید:

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

دانلود از آپارات

در تابستان سال 97 تایید شد که واکین فینیکس ایفای نقش جوکر را بر عهده دارد. او در نقش دقلکی به نام آرتور فلک ظاهر می‌شود که زندگی تراژیکی را در شهر گاتهم سپری می‌کند اما کم‌کم متوجه می‌شود زندگی او در واقع یک کمدی است! به نظر می‌رسد که فیلم بر روی کاوش ذهن این شخصیت و تبدیل شدن او از دلقکی ساده و مظلوم به مجرمی بزرگ تمرکز خواهد داشت. تا قبل از تریلر فیلم Joker فقط یک ویدیو از گریم واکین فینیکس در این نقش منتشر شده بود. نام فیلم را می‌توانید در لیست بهترین فیلم های سال 2019 از نگاه آی پیرامید، پیدا کنید. بهتر است برای مطالعه کامل مقاله به لینک آن مراجعه فرمایید.

فیلم جوکر توسط تاد فیلیپس کارگردانی شده که مجموعه Hangover (خماری) را در کارنامه دارد. بازیگران دیگر فیلم عبارتند از: رابرت دنیرو، ززی بیتز، مارک مارون، بیل کمپ و فرانسیس کانروی (مادر جوکر). دعوت می‎کنیم پوستر منتشر شده از فیلم را هم مشاهده کنید:

پوستر فیلم Joker

 

علاوه بر جوکرِ واکین فینیکس که پاییز امسال اکران خواهد شد، فیلم‌های دیگری هم در راه هستند. از جمله فیلم دوم Wonder Woman (واندر وومن)، فیلم Aquaman 2 (آکوامن 2) و همچنین Birds of Prey (پرندگان شکاری) که چندی قبل، یک تیزر از آن منتشر شده بود.

تاریخ اکران فیلم‌های جدید DC در حال حاضر:

  • فیلم Shazam (َشزم) در تاریخ ۵ آوریل سال ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۶ فروردین ۹۸)
  • فیلم Joker (جوکر) در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۲ مهر ۹۸)
  • فیلم (Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با ۱۸ بهمن ۹۸)
  • فیلم Wonder Woman 1984 در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۲۰ (مصادف با ۱۶ خرداد ۹۹)
  • فیلم Batman در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با ۴ تیرماه ۱۴۰۰)
  • فیلم Aquaman 2 در تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ (مصادف با ۲۵ آذر ۱۴۰۱)
توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar