سومین تریلر فیلم Avengers: Endgame ؛ بازگشت تایتان دیوانه

0

استودیو مارول سومین تریلر از فیلم موردانتظار Avengers: Endgame را منتشر کرد. این تریلر که هم زمان با آغاز فروش بلیت‌های فیلم انتشار یافته، حاوی صحنه‌های جدید زیادی است و حتی شاهد بازگشت تانوس ملقب به تایتان دیوانه نیز هستیم. «انتقام‌جویان: پایان بازی» بیست و دومین فیلم در دنیای سینمایی مارول (MCU) محسوب می‌شود که پایانی بر Infinity Saga خواهد بود. در ادامه می‌توانید این تریلر فوق‌العاده را تماشا کنید:

 

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

دانلود از آپارات

پس از شکست سخت قهرمانان در پایان فیلم Avengers: Infinity War ، تانوس موفق شد با استفاده از دستکش ابدیت و به دست آوردن شش سنگ، نیمی از جمعیت دنیا را پودر کند. اکنون شش عضو اصلی گروه انتقام‌جویان یعنی تونی استارک (مرد آهنی)، کاپیتان آمریکا، بیوه سیاه، هاکای، هالک و ثور باید به دنبال راهی برای مغلوب کردن تانوس باشند. لازم به ذکر است که کاپیتان مارول، وار ماشین، راکت، نبیولا و انت‌من هم با این گروه همراه خواهند شد. نکته مهم دیگر، عدم حضور هالک در تمام تریلرهای منتشر شده از فیلم است اما اگر گزارشات و اطلاعات قبلی درست باشند، شاهد بازگشت این انتقام‌جوی عصبی خواهیم بود. در «جنگ ابدیت» بروس بنر قادر نبود به هالک تبدیل شود که این موضوع تعجب بسیاری از مخاطبان را برانگیخت. البته دلیل مبارزه نکردن هالک با تانوس توسط نویسندگان و کارگردان فیلم توضیح داده شده است.

تریلر جدید فیلم Avengers: Endgame عالی به نظر می‌رسد اما نباید به هر چیزی که می‌بینید، اعتماد کنید چراکه مارول در گذشته هم تریلرها را دستکاری کرده و صحنه‌های آن را تغییر داده است. این ویدیو هم طبق معمول، اطلاعات چندانی از داستان در اختیار ما قرار نمی‌دهد تا غافلگیری‌های اصلی برای زمان اکران فیلم باقی بمانند.

بازیگران فیلم انتقام‌جویان: پایان بازی عبارتند از: کریس ایوانز، جاش برولین، اسکارلت جوهانسون، رابرت داونی جونیور، کریس همسورث، بری لارسون، مارک روفالو، جرمی رنر، آنتونی مکی، کریس پرت، زویی سالدانا، بردلی کوپر، اوانجلین لیلی، پل راد، دیو باتیستا، کارن گیلان، چادویک بوزمن، بندیکت کامبربچ، کاترین لانگفورد و الیزابت اولسن.

فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با ۶ اردیبهشت ۹۸) در سینماها اکران خواهد شد و بلیت‌ آن هم‌اکنون قابل تهیه است. این فیلم توسط جو و آنتونی روسو کارگردانی شده و یکی از موردانتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۹ تلقی می‌شود که طبق گزارشات، بیش از 3 ساعت زمان خواهد داشت. همچنین قسمت چهارم انتقام‌جویان دو روز قبل از آمریکا، در کشور چین اکران می‌شود تا فروش آن افزایش یابد. چند روز قبل، 32 پوستر جدید از این فیلم منتشر شد که شخصیت‌های زنده و پودرشده در دنیای مارول را با رنگ‌هایی متفاوت به تصویر کشیده بود. باتوجه به این پوسترها می‌توان گفت که شخصیت والکری زنده است و او را دوباره ملاقات خواهیم کرد.

در انتها می‌توانید 3 پوستر جدید فیلم را که توسط Bosslogic ، Dobly و IMAX منتشر شده‌اند؛ مشاهده کنید:

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع Screenrant
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar