فصل دوم سریال Umbrella Academy ساخته می‌شود

0

سریال آکادمی آمبرلا توانست به سرعت تبدیل به یکی از پرطرفدارترین سریال‌های ابرقهرمانی شود و موفقیت آن، نتفلیکس را وادار به ساخت فصل‌های بیشتر کرده است. این مجموعه بر اساس کامیک بوک‌های تحسین‌شده نوشته‌ی جرارد وی و طراحی گابریل با، تولید و در ابتدای سال ۲۰۱۹ پخش شد. اکنون ساخت فصل دوم سریال Umbrella Academy تایید شده که دعوت می‌کنیم برای اطلاعا از جزئیات، همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

فصل اول سریال، با یک کلیف‌هنگر به پایان رسید و داستان را ناتمام گذاشت. اعضای آکادمی موفق نشدند از آخرالزمان جلوگیری کنند و قدرت خارج شده از وانیا، یک تکه از ماه را جدا کرد و باعث به پایان رسیدن زندگی انسان‌ها در کره زمین شد. البته شماره ۵ توانست لحظاتی قبل از این حادثه، به همراه اعضای دیگر آکادمی به گذشته سفر کند اما نمی‌دانیم که آن‌ها اکنون در چه خط زمانی یا مکانی قرار دارند. از طرفی، نیروی شرور داستان یعنی «کمیسیون» تلاش خود را برای متوقف کردن اعضای آکادمی به کار می‌گیرد.

فصل دوم سریال Umbrella Academy

به گزارش اسکرین‌رنت، فصل دوم سریال Umbrella Academy ساخته می‌شود و مراحل تولید از ماه می ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. اطلاعات چندانی از فصل دوم در دسترس نیست و می‌دانیم که داستان سریال، تا حد زیادی نسبت به کامیک‌های آن فاصله گرفته است. بنابراین در فصل دوم شاهد داستان جدیدی خواهیم بود که حدس زدن آن حتی برای خوانندگان کامیک هم کار دشواری تلقی می‌شود.

تولید فصل دوم آکادمی آمبرلا حدود ۵ ماه به طول می‌انجامد که کمی سریع‌تر از ۷ ماه فیلمبرداری فصل اول است. این موضوع منطقی به نظر می‌رسد چراکه فصل اول باید با دقت و نظارت بیشتری ساخته شود تا سازندگان بتوانند به نتیجه دلخواه برسند. جدا از فیلمبرداری، زمان زیادی هم برای انجام مراحل پساتولید مانند جلوه‌های ویژه و تدوین نیاز است. پس می‌توان گفت که احتمالاً تا سال ۲۰۲۰ شاهد پخش فصل دوم سریال Umbrella Academy نخواهیم بود.

باید برای تایید تاریخ پخش این مجموعه توسط نتفلیکس، منتظر باشیم. در انتها می‌توانید این نقد را در وبسایت ما مطالعه کنید: بررسی سریال Umbrella Academy

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع Screenrant
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar