آنجلینا جولی در حال مذاکره برای حضور در The Eternals مارول

در جدیدترین اخبار سینما، به نظر می‌رسد که مارول قصد دارد یک ستاره بزرگ یعنی آنجلینا جولی را وارد دنیای سینمایی خود کند. اطلاعاتی چندانی درباره سرنوشت این دنیای سینمایی پس از فیلم Avengers: Endgame نداریم و نمی‌دانیم که در انتهای این فیلم، چه تعداد از شخصیت‌ها جان سالم به در می‌برند. البته مطمئن هستیم که کار مارول و دیزنی با سینمای ابرقهرمانی تمام نشده و تعداد زیادی فیلم دیگر در راه است. در ادامه خبر همراه ما باشید.

in post ad

کلویی ژائو قرار است فیلم The Eternals (ابدی‌ها) را کارگردانی کند. مارول بالاخره سعی دارد که کارهای بیشتری را به دست کارگردانان زن بسپارد که پروژه The Eternals یکی از این فیلم‌ها است. در کارنامه ژائو می‌توان به کارگردانی فیلم تحسین‌شده The Rider (سوارکار) اشاره کرد. آن‌ها همچنین کیت شورتلند را برای کارگردانی Black Widow استخدام کرده‌اند. به گزارش هالیوود ریپورتر، بازیگر برنده جایزه اسکار یعنی آنجلینا جولی در حال مذاکره برای پیوستن به دنیای سینمایی مارول است اما اطلاعات دیگری در این رابطه وجود ندارد و همه چیز در حد مذاکرات اولیه برای ایفای نقش است.

داستان The Eternals در اواسط دهه 70 میلادی توسط جک کربی خلق شد و فضای آن با دیگر کامیک‌ بوک‌های مارول بسیار متفاوت است و شاید نام آن برای بسیاری، ناآشنا باشد. هنوز اطلاعاتی از داستان فیلم در دسترس نیست، اما احتمالاً فیلم بر روی شخصیت Ikaris (ایکاریس) که با نام ابرقهرمانی Sovereign شناخته می‌شود، تمرکز خواهد داشت. یکی شخصیت مهم دیگر، Sersi (سرسی) نام دارد که برای صدها سال در میان انسان‌ها زندگی کرده و قدرت دستکاری ماده را دارد.

این فیلم علاوه بر پرداختن به The Eternals احتمالاً به شخصیت‌های دشمن این گروه یعنی the Deviants نیز اشاره خواهد داشت. مارول هیچ نظری درباره حضور آنجلینا جولی نداده اما آن را تکذیب هم نکرده است. سیاست محافظه‌کارانه این کمپانی باعث می‌شود که به این سادگی، خبری را تایید نکند اما حضور جولی در دنیای مارول می‌تواند خبر خوشایندی برای طرفدران باشد.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar