32 پوستر از شخصیت‌های فیلم Avengers: Endgame منتشر شد

0

1 ماه دیگر شاهد اکران فیلم Avengers: Endgame به کارگردانی برادران روسو خواهیم بود. این فیلم، آخرین اثر در مجموعه Infinity Saga در دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود و پوستر شخصیت‌های آن نیز منتشر شده است. بر روی تمام پوسترها عبارت Avenge The Fallen (انتقام‌ سقوط‌کردگان را بگیر) به چشم می‌خورد که اشاره به شکست سنگین گروه انتقام‌جویان در فیلم قبلی دارد. در ادامه همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

هر یک از بازیگران و حساب‌های رسمی مارول، این پوسترها را در شبکه اجتماعی خود منتشر کردند و همگی یک پیام ساده داشتند: «1 ماه».  پوستر افرادی که در «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» تبدیل به پودر شدند، با رنگ سیاه و سفید نمایش داده شده است و شخصیت‌های زنده، رنگی هستند. تقریباً می‌دانستیم کدام شخصیت‌ها زنده مانده‌اند اما در میان پودرشدگان، پوستر شوری (خواهر تچالا) هم به چشم می‌خورد و بدین ترتیب مطمئن شدیم که او نیز از بشکن تانوس، جان سالم به در نبرده.

یک نکته مهم دیگر، حضور تسا تامپسون در نقش والکری است که در فیلم Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک) حضور داشت اما در «جنگ ابدیت» شاهد حضور او نبودیم. پوستر او هم رنگی است، بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که والکری زنده است و در انتقام‌جویان: پایان بازی حضور دارد.

فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با ۶ اردیبهشت ۹۸) در سینماها اکران خواهد شد. این فیلم توسط جو و آنتونی روسو کارگردانی شده و یکی از موردانتظارترین آثار سال ۲۰۱۹ است که بدون شک فروش بسیار زیادی را در باکس آفیس تجربه خواهد کرد. همچنین گزارش شده که فیلم بالای 3 ساعت زمان خواهد داشت. در ادامه پوسترهای منتشر شده از فیلم را مشاهده کنید:

کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا

کریس ایوانز


رابرت داونی جونیور در نقش مرد آهنی

رابرت داونی جونیور


کریس همسورث در نقش ثور

کریس همسورث


اسکارلت جوهانسون در نقش بیوه سیاه

اسکارلت جوهانسون بیوه سیاه


جرمی رنر در نقش هاکای (رونین)

جرمی رنر


بری لارسون در نقش کاپیتان مارول

بری لارسون


کارن گیلان در نقش نبیولا

کارن گیلان نبیولا


تسا تامپسون در نقش والکری

تسا تامپسون والکری


دان چیدل در نقش وار ماشین

دان چیدل


بردلی کوپر صداپیشه راکت راکن

بردلی کوپر راکت


مارک رافلو در نقش بروس بنر / هالک

مارک رافلو هالک


دانای گوریرا در نقش اوکویه

اوکویه


بندیکت وانگ در نقش وانگ

وانگ دکتر استرنج


پل راد در نقش اسکات لنگ / انت‌من

پل راد انت‌من


گوئینت پالترو در نقش پپر پاتس

گوئینت پالترو


جان فاورو در نقش هپی هوگان

جان فاورو

 

پوستر شخصیت‌های پودر شده در فیلم قبلی:

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar