جیمز گان دوباره کارگردان Guardians of the Galaxy 3 شد!

کمپانی دیزنی پس از انتشار توئیت‌های جنجالی، جیمز گان را از کارگردانی فیلم Guardians of the Galaxy 3 (قسمت سوم نگهبانان کهکشان) اخراج کرد. این موضوع، واکنش منفی طرفداران و همین طور بازیگران فیلم را در پی داشت اما دیزنی و مارول حاضر به بازگرداندن گان نبودند. سپس اخباری مبنی بر استفاده از فیلمنامه‌ی نوشته شده توسط جیمز گان منتشر شد و اکنون پس از مدت‌ها، این کارگردان رسماً استخدام شده است! در ادامه خبر همراه ما باشید.

in post ad

بر اساس گزارش وبسایت Deadline، جیمز گان بار دیگر سمتِ کارگردانی Guardians of the Galaxy 3 را بر عهده گرفته و قرار است به عنوان نویسنده فیلم هم فعالیت کند. این کارگردان در توئیتی بازگشت خود را تایید کرد و گفت:

من شدیداً از تمام افرادی که در طول چند ماه گذشته از من حمایت کردند، سپاس‌گذارم. همواره در حال یادگیری هستم و سعی می‌کنم به انسان بهتری تبدیل شوم. از تصمیم کمپانی دیزنی ممنون هستم و برای تولید فیلم‌هایی که با امواج عشق‌شان همه ما را به هم وصل می‌کنند، اشتیاق دارم. در گذشته از حمایت و عشق‌ورزی شما بهره‌مند شدم و بخاطر آن تشکر می‌کنم. از صمیم قلب می‌گویم که متشکرم، همه شما را دوست دارم.

نگهبانان کهکشان 3

پس از اخراج جیمز گان در سال 2018، بسیاری از طرفداران از این تصمیم ناراضی بودند. حتی بازیگران فیلم نیز نامه‌ای در دفاع از گان نوشتند اما دیو باتیستا (بازیگر نقش درکس) واکنش‌های شدیدتری نشان داد و گفت که اگر مارول از فیلمنامه گان استفاده نکند؛ در قسمت سوم حاضر نخواهد شد. البته تولید نگهبانان کهکشان 3 مدتی متوقف شده بود که با بازگشت کارگردان محبوب، خیالمان از تولید آن در سال‌های آینده راحت شد.

جیمر گان در این مدت بیکار نبوده و به دنیای DC ملحق شده است. او اکنون کارگردان قسمت دوم Suicide Squad محسوب می‌شود و قرار است فعالیت هم‌زمانی در دو استودیوی رقیب یعنی DC و مارول داشته باشد. او همچنین تهیه‌کننده فیلم Brightburn است که به زودی اکران می‌شود.

دو فیلم قبلی Guardians of the Galaxy به فروش بسیار خوبی دست یافته بودند و طرفداران زیادی را برای مارول جذب کردند. فیلم اول فروشی 733 میلیون دلاری در باکس آفیس داشت و در قسمت دوم شاهد فروش 863 میلیون دلاری بودیم. گان ابتدا باید فعالیت خود در فیلم Suicide Squad 2 را به اتمام برساند و به نظر می‌رسد که تولید آن از اواخر امسال آغاز خواهد شد. بنابراین احتمالاً نگهبانان کهکشان 3 را تا سال 2022 نخواهیم دید.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar