تریلر دوم فیلم Avengers: Endgame را تماشا کنید

مدتی پس از اکران عمومی فیلم کاپیتان مارول، دومین تریلر بلند از فیلم Avengers: Endgame (انتقام جویان: پایان بازی) منتشر شد. این فیلم که دنباله داستان فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ ابدیت) است، ماه آینده به کارگردانی جو و آنتونی روسو اکران می‌شود. طرفداران زیادی در سرتاسر جهان منتظر هستند تا ببینند قهرمانان دنیای سینمایی مارول به چه سرنوشتی دچار خواهند شد و دنیای عظیم فیلم‌های مارول چگونه تغییر خواهد کرد. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

in post ad

 

تریلر جدید، تا حدودی شبیه به تریلر اول فیلم Endgame آغاز می‌شود و تونی استارک را در فضا نشان می‌دهد، در حالیکه تنهاست و حسرت گذشته را به دوش می‌کشد. سپس تریلر، صحنه‌هایی از فیلم‌های قبلی مارول را به شکل سیاه و سفید (با رگه‌های قرمز) به تصویر می‌کشد و یک بار دیگر یادآوری می‌کند اینجا «پایان بازی» است و احتمالاً باید با تعدادی از قهرمانان محبوب سینما، خداحافظی کنیم. می‌دانیم که قهرمانان به این سادگی در مقابل تانوس تسلیم نخواهند شد و تمام تلاش خود را برای بازگرداندن جمعیت دنیا به کار خواهند گرفت. انتقام‌جویان یک نقشه‌ی خوب دارند که البته از شانس کمی برای موفقیت برخوردار است. همچنین یک پوستر جذاب از فیلم Avengers: Endgame منتشر شده که بری لارسون در نقش کاپیتان مارول هم در آن به چشم می‌خورد.

در دومین تریلر شاهد بازگشت تونی استارک به همراه نبیولا به زمین هستیم. انتقام‌جویان با لباس‌های جدید خود در کنار هم حضور دارند و تئوری‌هایی درباره قابلیت‌های این لباس‌ها مطرح شده است. برخی می‌گویند لباس‌های جدید مخصوص سفر زمانی و ورود به قلمروی کوانتومی است. قبلاً یک تئوری درباره حضور انت من در فیلم و سفرهای زمانی مطرح شده بود. شاید این موضوع نادرست باشد اما یکی از سرگرمی‌های طرفداران، همین تئوری‌پردازی‌های جالب از روی تریلرهاست.

فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با ۶ اردیبهشت ۹۸) در سینماها اکران خواهد شد. این فیلم توسط جو و آنتونی روسو کارگردانی شده و یکی از موردانتظارترین آثار سال ۲۰۱۹ است که بدون شک فروش بسیار زیادی را در باکس آفیس تجربه خواهد کرد. می‌توانید پوستر جدید فیلم را در ادامه مشاهده کنید:

پوستر فیلم Avengers: Endgame

منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar