تریلر فصل نهایی سریال Game of Thrones را تماشا کنید

0

پس از ماه‌ها انتظار، سرانجام شبکه HBO اولین تریلر رسمی (و حاوی صحنه‌های واقعی) را از فصل نهایی سریال Game of Thrones – گیم آف ترونز منتشر کرد. تا قبل از انتشار این تریلر، شاهد تعدادی تصویر، پوستر و حتی یک تیزر کوتاه از فصل هشتم بودیم اما اکنون اشتیاق طرفداران برای شروع سریال در فروردین سال 98 لبریز شده است! در ادامه با آی پیرامید همراه شوید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

همان‌طور که می‌دانید، فصل هشتم Game of Thrones به جدال شمال و ارتش عظیم نایت کینگ می‌پردازد. بنابراین اکثر شخصیت‌های مهم از جمله جان اسنو، دنریس تارگرین، آریا استارک و تیریون لنیستر در این نبرد حضور خواهند داشت و ممکن است شاهد کشته شدنشان در فصل آخر باشیم. البته برخی شخصیت‌ها (مانند ملیساندری) در تریلر به چشم نمی‌خورند اما می‌دانیم که این فصل شوکه‌کننده خواهد بود و تمام شخصیت‌ها از اهمیت برخوردار هستند.

در ویدیو، شاهد ورود دنریس تارگرین به همراه اژدهایان و ارتشش به وینترفل هستیم. جان نیز او را همراهی می‌کند و طبق اطلاعاتی که در گذشته منتشر شده بود، این‌ بخش از تریلر، ابتدای قسمت اول فصل هشتم خواهد بود. در این قسمت دنریس برای اولین بار وارد وینترفل می‌شود و با سانسا استارک ملاقات می‌کند. همچنین آریا استارک را می‌بینیم که برای مواجه شدن با نوع جدیدی از مرگ آماده می‌شود. در ادامه می‌توانید تریلر را تماشا کنید:

 

در حال حاضر یک اسپین‌آف از مجموعه بازی تاج و تخت در حال تولید است. احتمالاً نام این سریال جدید The Long Night (شب طولانی) خواهد بود اما این موضوع تاکنون به طور رسمی تایید نشده است. انتظار می‌رود که فصل نخست پیش‌درآمد در سال 2020 یا 2021 روی آنتن برود. The Long Night یا «شب طولانی» در واقع به ۸۰۰۰ سال قبل از اتفاقات سریال اصلی بازمی‌گردد که آن را با عنوان «عصر قهرمانان» می‌شناسند. اطلاعات کافی در دسترس نیست اما به نظر می‌رسد به داستان وایت‌واکرها و فرزندان جنگل نیز پرداخته شود.

بازیگران فصل نهایی سریال Game of Thrones عبارتند از: کیت هرینگتون در نقش جان، امیلیا کلارک در نقش دنریس تارگرین، سوفی ترنز در نقش سانسا استارک، نیکولای کاستر-والدو در نقش جیمی لنیستر، لینا هیدی در نقش سرسی لنیستر، پیتر دینکلیج در نقش تیریون، گوئندولین کریستی در نقش برین، ایزاک همپستد رایت در نقش برن استارک، میسی ویلیامز در نقش آریا استارک، روری مک‌کین در نقش سندور کلیگن، ناتالی امانوئل در نقش میساندی و ولادیمیر فوردیک در نقش نایت کینگ.

فصل هشتم سریال Game of Thrones در تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ (برابر با ۲۵ فروردین ۱۳۹۸) توسط شبکه HBO پخش خواهد شد.

در انتها دعوت می‌کنیم تعدادی از کاورهای منتخب مجله EW را مشاهده کنید:

تصویر تیریون لنیسترتصویر سانسا استارک تصویر برن استارک تصویر نایت کینگ تصویر جان اسنوتصویر سرسی لنیستر تصویر دنریس تارگرین تصویر آریا استارکتصویر جیمی لنیستر

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar