پوستر شخصیت‌های فصل هشتم Game of Thrones را مشاهده کنید

پوستر شخصیت‌های فصل هشتم و نهایی سریال محبوب Game of Thrones منتشر شد. از دنریس تارگرین گرفته تا جان، آریا، سرسی و حتی نایت کینگ بر تخت آهنین نشسته‌اند. در ادامه برای مشاهده پوسترها همراه ما باشید.

in post ad
در ادامه برای فصل‌های 1 تا 7 اسپویلر وجود دارد – مراقب باشید.

فصل هفتم سریال، مسیر را برای یک نبرد عظیم و حماسی در فصل هشتم بازی تاج و تخت آماده کرد. جان اسنو (با بازی کیت هرینگتون) به همراه دنریس تارگرین (با بازی امیلیا کلارک) قدم‌هایی برای متحد شدن برداشتند. از طرفی لیتل فینگر به جزای اعمالش رسید و توسط آریا استارک کشته شد. نایت کینگ هم دیوار شمال را به لطف اژدهای قدرتمندی که در اختیار دارد، ویران کرد. حالا بزرگ‌ترین سوالی که داریم این است: چه کسی بر تخت آهنین تکیه خواهد زد؟ هنوز نمی‌دانیم و به هیچ وجه نمی‌توان حدس زد که پایان سریال تا چه حد برای طرفداران راضی‌کننده خواهد بود.

در حال نزدیک شدن به زمان پخش فصل هشتم Game of Thrones هستیم و شبکه HBO تبلیغات خود را برای پایان دادن به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تاریخ آغاز کرده است. پوسترهایی با حضور شخصیت‌های مهم سریال از طریق توییتر منتشر شده که آنان را روی تخت آهنین نشان می‌دهد. پس می‌توان نتیجه گرفت که شانس پیروزی برای هر کدام از این شخصیت‌ها وجود خواهد داشت. در ادامه مشاهده کنید:

پوستر جان اسنو

بازیگران: کیت هرینگتون در نقش جان، امیلیا کلارک در نقش دنریس تارگرین، سوفی ترنز در نقش سانسا استارک، نیکولای کاستر-والدو در نقش جیمی لنیستر، لینا هیدی در نقش سرسی لنیستر، پیتر دینکلیج در نقش تیریون، گوئندولین کریستی در نقش برین، ایزاک همپستد رایت در نقش برن استارک، میسی ویلیامز در نقش آریا استارک، روری مک‌کین در نقش سندور کلیگن، ناتالی امانوئل در نقش میساندی و ولادیمیر فوردیک در نقش نایت کینگ.

فصل هشتم سریال Game of Thrones در تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ (برابر با ۲۵ فروردین ۱۳۹۸) پخش خواهد شد. لازم به ذکر است که پیش‌درآمد بازی تاج و تخت تولید خواهد شد اما شخصیت‌ها و داستان آن ربطی به سریال فعلی ندارند. برای اخبار بیشتر، همراه ما باشید.

منبع Screenrant
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar