ویل اسمیت در Suicide Squad 2 حضور نخواهد داشت

0

یکی از ستارگان دنیای سینمایی DC احتمالاً در فیلم Suicide Squad 2 حضور نخواهد داشت. با توجه به گزارش ورایتی، ویل اسمیت که نقش شخصیت ددشات را در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحاری) به کارگردانی دیوید آیر بازی کرده بود، از دنیای سینمایی خارج شده است. در ادامه همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

به نظر می‌رسد که راه برادران وارنر و ویل اسمیت جدا شده است و این ستاره سینما، دیگر تمایلی برای حضور در نقش ددشات ندارد. جاستین کرول از ورایتی در توئیتی نوشته است:

یادم رفت یک موضوع را به داستان کلی اضافه کنم، منابع آگاه می‌گویند که تهیه‌کنندگان در حال تصمیم‌گیری درباره این هستند که بازیگر دیگری را به جای اسمیت بیاورند یا به کلی ددشات را حذف کرده و شخصیت دیگری را برای حضور در دنباله جایگزین او کنند.

فیلم Suicide Squad از نظر منتقدان چندان موفق نبود اما عملکرد خوب آن در باکس آفیس و کسب 746 میلیون دلار، تولید دنباله فیلم را تضمین کرد. ویل اسمیت هم نقش‌آفرینی موفقی در فیلم داشت و اکثرا طرفداران را راضی کرد. لازم به ذکر است که این فیلم موفق به دریافت جایزه اسکار در بخش مو و آرایش (گریم) شده است.

جیمز گان که از سوی دیزنی و مارول اخراج شده بود، ابتدا نویسندگی فیلم Suicide Squad 2 را برعهده گرفت. چندی پیش هم مشخص شد جیمز گان کارگردان این فیلم خواهد بود. قسمت دوم جوخه انتحاری قرار است در تاریخ 6 اگوست 2021 (مصادف با 15 مرداد 1400) اکران شود و تولید آن احتمالاً از پاییز سال 2019 آغاز خواهد شد.

طبق برخی از گزارشات، مارگو رابی در نقش هارلی کویین بازخواهد گشت. رابی در حال حاضر مشغول فیلمبرداری فیلم Birds of Prey (پرندگان شکاری) است که بر روی چند شخصیت مونث در دنیای دی‎سی تمرکز دارد.

تاریخ اکران فیلم‌های DC:

فیلم Shazam (َشزم) در تاریخ  ۵ آوریل سال ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۶ فروردین ۹۸)
فیلم Joker (جوکر) در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۲ مهر ۹۸)
فیلم (Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با ۱۸ بهمن ۹۸)
فیلم Wonder Woman 1984 در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۲۰ (مصادف با ۱۶ خرداد ۹۹)

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar