تاریخ اکران فیلم Aquaman 2 مشخص شد

تاریخ اکران قسمت دوم بلاک باستر کمپانی DC که موفق‌ترین فیلم آن‌ها تا امروز بوده، مشخص شد. فیلم Aquaman 2 که تولید آن گزارش شده بود، در سال 2022 اکران خواهد شد. در ادامه خبر همراه ما باشید.

in post ad

به گزارش وبسایت معتبر ورایتی، فیلم Aquaman 2 برای اکران در تاریخ 16 دسامبر 2022 (مصادف با 25 آذر 1401) برنامه‌ریزی شده است. نویسنده فیلم اول یعنی دیوید لسلی جانسون برای نوشتن فیلمنامه قسمت دوم بازگشته و مشغول کار است. همچنین جیمز وان قرار است تهیه‌کننده اثر باشد و می‌دانیم که جیسون موموآ به طور قطعی برای بازی در نقش آرتور کری/ آکوامن بازمی‌گردد.

فیلم آکوامن، حدود یک سال پس از شکست تجاری Justice League (لیگ عدالت) منتشر شد و توانست حدود 1.13 میلیارد دلار در باکس آفیس بفروشد و تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم دنیای دی‌سی شود. بازیگران فیلم عبارتند از: جیسون موموآ، امبر هرد، نیکول کیدمن، پاتریک ویلسون، یحیی عبدالمتین دوم و ویلم دفو. بازگشت این گروه برای آکوامن 2 هنوز تایید نشده است.

آکوامن توسط جیمز وان کارگردانی شده و در تاریخ 21 دسامبر 2018 اکران عمومی شد. بسیاری از منتقدان و حتی روسای برادران وارنر، شیوه کارگردانی جیمز وان را تحسین کرده‌اند و اصلاً بعید نیست که او برای کارگردان آکوامن ۲ بازگردد. فیلم Wonder Woman (واندر وومن) هم در سال ۲۰۱۷ و به کارگردانی پتی جنکینز عرضه شده بود و به موفقیت خوبی دست یافت. قسمت دوم این فیلم قرار است در سال ۲۰۲۰ اکران شود.

تاریخ اکران فیلم‌های DC اکنون به شرح زیر است:

فیلم Shazam (َشزم) در تاریخ  ۵ آوریل سال ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۶ فروردین ۹۸)
فیلم Joker (جوکر) در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۲ مهر ۹۸)
فیلم (Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با ۱۸ بهمن ۹۸)
فیلم Wonder Woman 1984 در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۲۰ (مصادف با ۱۶ خرداد ۹۹)
فیلم Batman در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با ۴ تیرماه ۱۴۰۰)

 

مطلب پیشنهادی: نقد فیلم Aquaman

منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar