فصل دوم تسخیرشدگی با نام سریال Haunting of Bly Manor معرفی شد

یک خبر خوش برای طرفداران سریال ترسناک Haunting of Hill House منتشر شده است. نتفلیکس رسماً فصل دوم این سریال را با عنوان Haunting of Bly Manor (تسخیر کاخ بلای) معرفی کرد و به نظر می‌رسد که با داستان جدیدی مواجه خواهیم شد. در ادامه خبر همراه ما باشید. همچنین یک تیزر از سریال منتشر شده که می‌توانید آن را کمی پایین‌تر مشاهده کنید:

in post ad

 

سریال ترسناک Haunting of Hill House یا تسخیر عمارت هیل به سرعت تبدیل به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های ترسناک شد که ما هم به بررسی و تحلیل آن پرداخته بودیم. این سریال توسط کارگردان فیلم‌های Oculus (نورگیر)، Gerald’s Game (بازی جرالد) و Doctor Sleep (دکتر اسلیپ) یعنی مایک فلناگان ساخته شده است. در لیستی که از 10 سریال برتر نتفلیکس منتشر کرده بودیم، نام این مجموعه هم به چشم می‌خورد. سریال Haunting of Bly Manor داستانی کاملاً متفاوت از فصل اول این سریال خواهد داشت، بنابراین می‌توان گفت که با یک مجموعه‌ی آنتولوژی (سریال‌هایی که فصل های آن به هم ربطی ندارند و داستان‌شان متفاوت است) طرف هستیم. همچنین می‌دانیم که فصل دوم از داستان Turn of the Screw (سخت‌تر شدن اوضاع) الهام گرفته که در واقع کتابی اثر هنری جیمز است.

مایک فلناگان قبلاً در مصاحبه‌ای تایید کرده بود که داستان فصل اول و خانواده کرین به اتمام رسیده است:

تا جایی که من اطلاع دارم، داستان خانواده کرین به طور کامل گفته شده است. همه چیز تمام شده. انگار که خانواده کرین به اندازه کافی مصیبت دیده و ما آن‌ها را دقیقاً در همان وضعیتی که می‌خواهیم به خاطر بیاوریم، رها کردیم.

فلناگان و ترور میسی که در این پروژه همکار هستند و سابقه‌ی خوبی در تولید آثار ترسناک دارند، در بیانیه‌ای اعلام نمودند:

نتفلیکس بخش مهمی از کار ما بوده است، باعث افتخار ماست که در سریال The Haunting of Hill House با آن‌ها همکاری داشتیم. البته قبل از آن در فیلم‌های Gerald’s Game و Hush و Before I Wake نیز با نتفلیکس همکاری کرده بودیم.

 

داستان کتاب درباره زنی است که مسئولیت مراقبت از دو فرزند یتیم را در کاخی بزرگ و وحشتناک بر عهده دارد. البته ممکن است شاهد تغییرات اساسی در داستان باشیم، چراکه فصل اول نیز تغییرات بسیاری نسبت به کتاب نوشته شده توسط شرلی جکسون داشت.

سریال Haunting of Bly Manor در سال 2020 در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. تاریخ دقیق مشخص نشده و فقط می‌دانیم که باید در این سال، منتظر پخش باشیم.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

3
بخش دیدگاه‌ها

avatar
2 گفت و گوها
1 پاسخ‌ها
0
 
جدیدترین دیدگاه
داغ‌ترین قسمت دیدگاه‌ها
3 تعداد نویسندگان
Abolfazl.rezaeiامین موسویمریم افرادی که آخرین نظرات را داده‌اند
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
مریم
کاربر مهمان
مریم

فصل اول فوق العاده بود… عااااااااااااالی. واقعا روی تک تک صحنه ها فکر شده بود. من و خانواده واقعا دوسش داشتیم و بی صبرانه منتظر فصل دوم هستیم.

Abolfazl.rezaei
کاربر مهمان
Abolfazl.rezaei

فصل اولش جدای داستان متفاوت فیلمبرداری خیلی خوبی داشت که به کیفیتش خیلی اضافه کرده بود