اولین نقشه رسمی از سریال Lord of the Rings را مشاهده کنید

0

تولید سریال Lord of the Rings – ارباب حلقه‌ها احتمالاً چند سالی طول می‌کشد اما آمازون پرایم از همین الان تبلیغات فیلم را آغاز کرده است. نقشه‌ای از دنیای Middle-earth (سرزمین میانی) منتشر شده که اشتیاق طرفداران این مجموعه را برای تماشای سریال، افزایش می‌دهد. در ادامه همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

کمپانی آمازون قرار است این سریال را به پرخرج‌ترین سریال تاریخ تبدیل کند. هنوز اطلاعات چندانی از سریال منتشر نشده اما به احتمال زیاد حوادث آن قبل از فیلم Fellowship of the Ring (یاران حلقه) جریان خواهد داشت. علاوه بر این، می‌دانیم که جی‌دی پین و پاتریک مک‌کی در حال حاضر روی فیلمنامه کار می‌کنند. تولید سریال آغاز نشده و حتی نمی‌دانیم چه زمانی پخش می‌شود اما آمازون سعی کرده از همین الان، طرفداران را برای تماشای یک مجموعه حماسی آماده کند. در ادامه می‌توانید این نقشه را مشاهده کنید:

نقشه ارباب حلقه‌ها

این نقشه در حساب توییتر سریال ارباب حلقه‌ها که به تازگی ایجاد شده، منتشر شد. همچنین در کتار این تصویر، جملاتی از جی آر. آر. تالکین (نویسنده کتاب) وجود دارد. جمله بدین شرح است: «سه حلقه برای پادشاهان الف در زیر آسمان». در جمله بعدی آمده: «هفت حلقه برای دورف‌ها در تالارهای سنگی‌شان».

وسعت نقشه این پیام را برای طرفداران دارد که مقیاس سریال Lord of the Rings حماسی و بسیار عظیم است. همچنین حلقه‌های قدرت نقش مهمی در داستان خواهند داشت که به جذاب‌تر شدن آن کمک می‌کند. همان‌طور که اشاره شد، داستان قبل از یاران حلقه جریان دارد، بنابراین یکی از حلقه‌ها گم شده که ممکن است در این زمان، در اختیار گولم یا بیلبو بگینز باشد.

این احتمال وجود دارد که سریال بر روی 7 حلقه و سرنوشت آن‌ها تمرکز داشته باشد. گفته می‌شود سائورون 3 تا از این حلقه‌ها را در اختیار داشته و بقیه توسط آتش اژدها نابود شدند. این بخش از داستات ارباب حلقه‌ها، کمی مبهم است و سریال فرصت خوبی برای پرداختن به آن دارد. برای اخبار بیشتر، در آینده وبسایت ما را دنبال کنید.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع Screenrant
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar