اولین تریلر انیمیشن Frozen 2 منتشر شد

پس از موفقیت بزرگ Frozen (فروزن یا منجمد)، شاهد دو فیلم کوتاه و حتی یک موزیکال در برادوی بودیم. اما می‌توان گفت که خیلی‌ از طرفداران منتظر دنباله انیمیشن بودند و برای تریلر آن لحظه‌شماری می‌کردند. اکنون 5 سال بعد از اکران قسمت اول، کمپانی دیزنی اولین تریلر انیمیشن Frozen 2 را منتشر کرد که نکات جالبی در آن به چشم می‌خورد. در ادامه همراه آی پیرامید باشید. ویدیو را در ادامه یا در کانال آپارات ما مشاهده کنید.

in post ad

 

در دنباله هم شاهد بازگشت به سرزمین آرندل هستیم، البته همه چیز کمی تاریک‌تر به نظر می‌رسد. در این تریلر، السا را می‌بینیم که قدرت‌های یخی خود را در ساحلی پر از صخره و موج‌های بلند، تمرین می‌کند. همچنین به نظر می‌رسد که فصل پاییز نقش مهمی در داستان انیمیشن Frozen 2 دارد. شخصیت‌های محبوب دیگر مانند آنا، کریستوف و اولاف هم در تریلر به چشم می‌خورند. در قسمت اول، دیدیم که آنا و السا توانستند با زندگی خود کنار بیایند اما در قسمت دوم، احتمالاً این دو خواهر با خطرات بزرگ‌تری مواجه خواهند شد.

ایدینا منزل صداپیشگی السا و کریسن بل صداپیشگی آنا را بر عهده دارند. به علاوه، جاناتان گروف در نقش کریستوف و جاش گد در نقش اولاف، در قسمت دوم حضور دارند. ایوان ریچل وود و استرلینگ کی. براون نیز در دو نقش جدید حضور دارند اما شخصیت‌های آنان هنوز به طور رسمی مشخص نشده است و از هویت‌شان بی‌اطلاع هستیم.

رابرت لوپز و کریستن آندرسون-لوپز برای نوشتن آهنگ‌های جدید انیمیشن Frozen 2 بازمی‌گردند. با این حال، به نظر نمی‌رسد که هیچ آهنگی بتواند در حد و اندازه Let it Go محبوب شود.

فیلم در تاریخ 22 نوامبر 2019 (مصادف با 1 آذر 98) اکران خواهد شد. کریس باک و جنیفر لی وظیفه کارگردانی این اثر را برعهده دارند.

در انتها دعوت می‌کنیم اولین پوستر فروزن 2 را هم مشاهده کنید:

پوستر Frozen 2

منبع Polygon
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar