تاریخ اکران فیلم Fast and Furious 9 تغییر کرد

0

کمپانی یونیورسال تاریخ اکران فیلم موردانتظار Fast and Furious 9 (سریع و خشن ۹) را تغییر داد و آن را ۶ هفته عقب انداخت. قبل از این قرار بود فیلم در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با ۲۲ فروردین ۹۹) در سینماها به نمایش دربیاید. در ادامه خبر همراه ما باشید.

خرید قالب اورجینال - وبسایت حرفه‌ای بسازید

بدین ترتیب تاریخ ۱۰ آوریل فعلاً خالی باقی می‌ماند چراکه قسمت نهم Fast and Furious به تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (مصادف با ۲ خرداد ۹۹) منتقل شده است. لازم به ذکر است که این فیلم هنوز کارگردان ندارد. قسمت هشتم در سال ۲۰۱۷ و با عنوان The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) و به کارگردانی اف. گری گری منتشر شده بود که به فروش بسیار خوب ۱٫۲ میلیارد دلار در سراسر جهان دست یافت. وین دیزل، دواین جانسون، جیسون استاتهم، میشل رودریگز، تایریس گیبسون، اسکات ایستوود و کرت راسل از جمله بازیگران این فیلم بودند. البته جانسون تایید کرده که در قسمت نهم حضور ندارد. این موضوع ممکن است به پرمشغله بودن راک یا مشکلات شخصی او با تعدادی از بازیگران مجموعه، ربط داشته باشد.

مجموعه سریع و خشن

این مجموعه از سال ۲۰۰۱ کار خود را آغاز کرد و در این سال‌ها به محبوبیت فوق‌العاده‌ای رسیده است. مجموع فروش ۸ فیلم سریع و خشن از مرز ۵ میلیارد دلار عبور می‌کند. بیشترین فروش مربوط به قسمت ۷ بوده که ۱٫۵ میلیارد دلار فروخت. البته این فیلم را باید آخرین حضور پل واکر دانست چراکه این بازیگر در سال ۲۰۱۳ دار فانی را وداع گفت.

در اخبار دیگر، فیلمی با حضور دواین جانسون و جیسون استاتهم با عنوان Hobbs and Shaw در دست تولید است. این فیلم، اسپین‌آف مجموعه سریع و خشن محسوب می‌شود و داستانی جدا از آن دارد. شما می‌توانید تریلر فیلم هابز و شاو را اینجا تماشا کنید. لوک هابز و دکارد شاو در این فیلم مجبور به همکاری می‌شوند تا جلوی یک شخصیت منفی قدرتمند و ابرانسان (!) به نام بریکستون را بگیرند. ونسا کربی هم در نقش هتی شاو (خواهر دکارد) به ایفای نقش می‌پردازد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع variety

بخش دیدگاه‌ها

avatar