سریال های جسیکا جونز و پانیشر توسط نتفلیکس کنسل شدند

0

طبق گزارش ددلاین، هر دو سریال The Punisher (پانیشر) و Jessica Jones (جسیکا جونز) توسط کمپانی نتفلیکس کنسل شدند تا همکاری آن‌ها با مارول به کلی به اتمام برسد. جسیکا جونز آخرین سریال مارولی خواهد بود که از نتفلیکس پخش می‌شود و این اتفاق در سال 2019 می‌افتد. با توجه به کنسل شدن سریال‌ Daredevil و قبل از آن، کنسل شدن سریال آیرون فیست و لوک کیج، انتظار می‌رفت که این دو سریال باقی‌مانده نیز به جمع بقیه سریال‌های مارول بپیوندند. البته باید به سریال Defenders (مدافعان) هم اشاره کنیم که یک فصل از آن پخش شد و به نظر می‌رسد فصل دیگری از آن نخواهیم دید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

بیانیه‌ای که توسط ددلاین و از سوی نتفلیکس منتشر شده، به شرح زیر است:

فصل سوم سریال پانیشر ساخته نمی‌شود. از شوارنر سریال یعنی استیو لایت‌فوت گرفته تا عوامل پشت صحنه عالی و بازیگران استثنایی آن از جمله جان برنتال، یک سریال بسیار جذاب را تحویل طرفداران دادند. ما نیز مفتخریم که کار آن‌ها را در سال‌های آینده در نتفلیکس به نمایش بگذاریم.

در زمان بررسی همکاری خود با مارول، تصمیم گرفتیم که فصل سوم، آخرین فصل از سریال جسیکا جونز باشد. از شورانر سریال یعنی ملیسا روزنبرگ، بازیگر اصلی سریال کریستن ریتر و تمام بازیگران و عوامل سریال، بخاطر تولید سه فصل از این سریال فوق‌العاده قدردانی می‌کنیم.

 

سریال های مارول و نتفلیکس

جف لوب رئیس بخش تلویزیونی مارول، بیانیه‌ای را منتشر کرد و گفت که کمپانی از داستان‌ شخصیت‌های دردویل، جسیکا جونز، لوک کیج، آیرون فیست و پانیشر به وجد آمده بود. در بخشی از بیانیه اشاره شده است:

مارول تیم‌های فوق‌العاده‌ای را برای نوشتن فیلمنامه، تولید، کارگردانی، تدوین و تولید موسیقی در مجموع 13 فصل سریال و 161 اپیزود یک ساعته، دور هم جمع کرده بود. بازیگران، تهیه‌کنندگان ، نویسندگان و موسیقی‌دانان بسیار خوبی با ما همکاری کردند و بهترین اثر خود را ارائه دادند. ما عاشق هر لحظه از آن بودیم و تمام این کارها را برای شما – طرفداران – انجام دادیم. طرفدارانی که در سراسر جهان از ما حمایت کردند و موجب شدند همه این تلاش‌ها، ارزش داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که در بیانیه آقای لوب اشاره شده که کار مارول با این شخصیت‌ها به اتمام نرسیده و فقط همکاری با نتفلیکس پایان یافته است.

همکار ما (نتفلیکس) شاید تصمیم گرفته باشد که دیگر داستان این شخصیت‌های بی‌نظیر را به نمایش نگذارد اما شما مارول را بهترین از این می‌شناسید. همان طور که پدر مت مورداک گفته بود: معیار مرد بودن این نیست که او چگونه زمین می‌خورد، این است که چگونه برمی‌خیزد. این داستان ادامه دارد…!

شاید بتوان کنسل شدن سریال‌های مارول را به راه‌اندازی سرویس استریم +Disney (دیزنی پلاس) در سال ۲۰۱۹ ربط داد. اخباری از تولید سریال‌های جدید مارول از جمله سریال لوکی و سریال مشترک سرباز زمستان و فالکون  برای دیزنی منتشر شده است.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع gamespot
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar