سریال Jack Ryan تا فصل سوم تمدید شد

0

سریال Jack Ryan که هنوز فصل دوم آن هم پخش نشده، برای فصل سوم تمدید شد. رئیس استودیوی آمازون یعنی جنیفر سالک، اعلام کرد که جک رایان با حضور جان کرازینسکی در نقش اصلی، تا دو فصل دیگر از طریق سرویس آمازون پرایم در دسترس خواهد بود. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

جک رایان توسط تام کلنسی خلق شد. جذابیت این شخصیت و دانش او در جنگ‌های مخفی، باعث شد که چندین فیلم از روی داستان‌های آن اقتباس شود. قبل از کرازینسکی، بازیگران نام‌داری در نقش جک رایان حضور داشته‌اند. از جمله هریسون فورد در فیلم Patriot Games (بازی‌ میهن‌پرستانه)، الک بالدوین در فیلم The Hunt For Red October (شکار برای اکتبر سرخ)، بن افلک در فیلم The Sum Of All Fear (جمع تمام ترس‌ها) و کریس پاین در Jack Ryan: Shadow Recruit که آخرین فیلم تولید شده، محسوب می‌شود. البته سریال، اقتباس مستقیمی از آثار تام کلنسی نیست و تمدید آن برای دو فصل دیگر، نشان از محبوبیت در نزد مخاطبان است.سریال جک رایان

لازم به ذکر است که سریال Jack Ryan توسط بخش تلویزیونی کمپانی پارامونت تولید شده. در بخش تهیه‌کنندگان، نام کارلتون کیوز، گراهام رولند، مایکل بی و کرازینسکی به چشم می‌خورد. با توجه به گزارش وبسایت The Wrap آمازون قبل از پخش شدن فصل اول، دستور تولید فصل دوم را صادر کرده بود. بنابراین می‌توان گفت که برنامه‌های بلند مدتی برای آن وجود دارد و تمدید شدن برای فصل سوم، خبر غافلگیرکننده‌ای نیست.

ابی کورنیش و وندل پیرس بازیگرانی هستند که برای فصل‌های بعدی بازمی‌گردند. تام ولاشیها، نائومی راپاس و جووان آدپو هم به جمع بازیگران سریال اضافه شده‌اند. جان کرازینسکی که بیشتر برای بازی در سریال The Office شناخته می‌شد، با کارگردانی فیلم A Quiet Place (یک مکان ساکت) و بازی در سریال جک رایان، سال 2018 را با موفقیت سپری کرد. قسمت دوم «یک مکان ساکت» هم‌اکنون در مراحل پیش‌تولید قرار دارد.

پیشنهاد می‌کنیم مطالعه کنید: بررسی فصل اول سریال Jack Ryan

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar