فیلم World War Z 2 ساخته نخواهد شد

از ماه‌ها قبل این خبر به گوش می‎رسید که دیوید فینچر فیلم World War Z 2 را کارگردانی خواهد کرد، اما اکنون می‌دانیم که چنین اتفاقی نخواهد افتاد و کمپانی پارامونت رسماً تولید این فیلم را متوقف کرده است. فینچر از سال 2016 قصد ادامه کار را داشت اما وقفه‌های طولانی باعث شد که در نهایت ساخت قسمت دوم «جنگ جهانی زد» متوقف شود. در ادامه خبر همراه ما باشید.

in post ad

وبسایت Playlist اولین منبعی بود که این خبر را منتشر کرد. طبق این گزارش، پارامونت قصد داشت تابستان سال 2018 یا 2019 را برای انتشار فیلم در نظر بگیرد اما هرگز تصمیمی جدی برای این کار نشان نداد. همچنین به نظر می‎رسد که عوامل فیلم به تدریج آماده شروع فیلمبرداری شده بودند و قرار بود World War Z 2 را در چند کشور مختلف، فیلمبرداری کنند اما فیلم هیچ وقت چراغ سبز را برای شروع کار نگرفت.

دیوید فینچر

فیلم World War Z در سال 2013 و به کارگردانی مارک فارستر منتشر شده بود و برد پیت هم به ایفای نقش اصلی در آن پرداخته بود. داستان در دنیایی جریان دارد که ویروسی مرموز، موجب تبدیل شدن خیل عظیمی از مردم دنیا به موجوداتی شبیه به زامبی شده است. گری لین (پیت) هم سعی دارد جلوی گسترش این ویروس را بگیرد.

لازم به ذکر است که فیلم در سال 2013 به فروش خوب 540 میلیون دلار در باکس آفیس دست یافت و یک موفقیت مالی برای کمپانی به حساب می‌‌آید. در ابتدا خوآن آنتونیو بایونا برای کارگردانی قسمت دوم استخدام شده بود اما پس از مدتی پروژه را ترک کرد. سپس خبر رسید که دیوید فینچر قرار است وظیفه کارگردانی فیلم World War Z 2 را بر عهده بگیرد. فینچر حتی دنیس کلی را وارد پروژه کرده بود تا فیلمنامه اصلی را بازنویسی کند.

آخرین فیلم دیوید فینچر به سال 2014 بازمی‌گردد. او فیلم Gone Girl (دختر گشمده) را داشت که توجه مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کرد. امیدواریم به زودی این کارگردان محبوب با اثری جدید به سینما بازگردد.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar