اولین تصاویر فصل هشتم Game of Thrones منتشر شد

اولین تصاویر فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شد و همان طور که انتظار داشتیم، هیچ اطلاعات جدیدی را در اختیار طرفداران قرار نمی‌دهد. تصاویری از تمام شخصیت‌های اصلی سریال منتشر شده که می‌توانید آن‌ها را در ادامه مشاهده کنید. همراه آی پیرامید باشید.

تبلیغات و رپورتاز آگهی با قیمت مناسب - کلیک کنید

بهبود سئوی سایت شما

سریال پرطرفدار «بازی تاج و تخت» با پخش فصل هشتم از شبکه HBO به پایان خواهد رسید. این فصل شامل 6 قسمت می‌شود (کمترین تعداد نسبت به تمام فصل‌های قبلی) اما هزینه هنگفتی برای تولید آن به کار گرفته شده است. طبق اطلاعاتی که تا این لحظه داریم، دنریس در قسمت اول به همراه جان وارد وینترفل خواهد شد و دیداری با سانسا و آریا استارک خواهد داشت. این تصاویر را در ادامه تماشا کنید تا اشتیاق برای تماشای فصل آخر در وجودتان چند برابر شود:

جان و دنریس تارگرین

به نظر می‌رسد که تیریون کمی نگران است. سانسا هم از اتحاد دنریس و جان چندان راضی به نظر نمی‌رسد. در تصاویر، سرسی را هم می‌بینیم که پس از ترک شدن توسط برادرش جیمی لنیستر، تنها بر روی تخت آهنین تکیه زده است. به نظر می‌رسد که جیمی به سمت شمال حرکت کرده است اما در تصاویر مشخص نیست که او در چه مکانی است. اکنون که اهالی شمال در حال آماده شدن برای جدال با نایت کینگ و ارتش مردگان هستند، سرسی چه خواهد کرد؟ البته قبلاً اعلام شده که نبرد فصل آخر، بزرگ‌ترین نبردی است که در تاریخ تلویزیون به تصویر کشیده می‎شود. به طوریکه 55 روز مشغول فیلمبرداری صحنه‌های خارجی آن بوده‌اند و تا چند هفته بعد نیز در استودیو فیلمبرداری را ادامه داده‌اند! میگل ساپوچنیک (کارگردان نبرد حرام‌زادگان در فصل ششم) این جنگ را هم کارگردانی کرده که احتمالاً تمام بینندگان را شگفت‌زده خواهد کرد.

بازیگران: کیت هرینگتون در نقش جان، امیلیا کلارک در نقش دنریس تارگرین، سوفی ترنز در نقش سانسا استارک، نیکولای کاستر-والدو در نقش جیمی لنیستر، لینا هیدی در نقش سرسی لنیستر، پیتر دینکلیج در نقش تیریون، گوئندولین کریستی در نقش برین، ایزاک همپستد رایت در نقش برن استارک، میسی ویلیامز در نقش آریا استارک و روری مک‌کین در نقش سندور کلیگن.

اخیراً کیت هرینگون اعلام کرد که پایان سریال را برای همسرش رز لزلی فاش کرده است.  فصل هشتم سریال Game of Thrones در تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ (برابر با ۲۵ فروردین ۱۳۹۸) پخش خواهد شد. همچنین یک پیش‌درآمد از این سریال ساخته می‌شود که ربطی به داستان و شخصیت‌های سریال اصلی ندارد.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar