تریلر سوپربول فیلم Avengers: Endgame منتشر شد

0

رویداد سوپربول امسال هم به رسم همیشگی، چند تبلیغ و تریلر مهم داشت. موردانتظارترین تریلر مربوط به فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) بود که صحنه‌های جدیدی دارد اما به دلیل کوتاه بودن، اطلاعات خاصی از داستان فیلم را فاش نمی‌کند. البته در این تریلر کاپیتان آمریکا را می‌بینیم که برای نخستین بار در چند سال گذشته، سپر خود را در دست گرفته است. می‌توانید ویدیو را کمی پایین‌تر تماشا کنید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

 

در تریلر سوپربول، همه چیز تیره و تار به نظر می‌رسد چراکه فیلم Avengers: Endgame در دنیایی جریان دارد که نیمی از جمعیت آن توسط تانوس از بین رفته‌اند. پس از اتفاقات فیلم Infinity War مردم به دنبال راهی می‌گردند تا با این فاجعه کنار بیایند اما گروهی از قهرمانان، از تسلیم شدن بیزار هستند و تلاش می‌کنند راهی برای نجات پیدا کنند. تونی در کنار نبیولا سعی دارند سفینه فضایی را تعمیر کرده و از سیاره تایتان خارج شوند. از طرفی استیو راجرز به همراه اعضای باقی‌مانده از انتقام‌جویان، قصد دارد نقشه خود را عملی کند.

اولین تریلر Endgame در ماه دسامبر منتشر شده بود و بیش از 200 میلیون بازدید در 24 ساعت اول انتشار، به دست آورد. تئوری‌های مختلفی درباره این فیلم مطرح شده که می‌توان به تئوری سفر در زمان انت‌من و قلمروی کوانتومی اشاره نمود. بازیگران فیلم عبارتند از: کریس ایوانز، جاش برولین، اسکارلت جوهانسون، رابرت داونی جونیور، کریس همسورث، بری لارسون، مارک روفالو، جرمی رنر، آنتونی مکی، کریس پرت، زویی سالدانا، بردلی کوپر، اوانجلین لیلی، پل راد، دیو باتیستا، کارن گیلان، چادویک بوزمن، بندیکت کامبربچ، کاترین لانگفورد و الیزابت اولسن.

فیلم Avengers: Endgame از استودیو مارول، در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با ۶ اردیبهشت ۹۸) در سینماها اکران خواهد شد. این فیلم توسط جو و آنتونی روسو کارگردانی شده است. لازم به ذکر است که فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۷ اسفند ۹۷) به نمایش گذاشته می‌شود. شخصیت کاپیتان مارول احتمالاٌ نقش مهمی را در قسمت چهارم انتقام‌جویان ایفا خواهد کرد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar