کیت هرینگتون پایان Game of Thrones را برای همسرش فاش کرده است!

0

ستاره سریال Game of Thrones یعنی کیت هرینگتون در مصاحبه‌ای اعلام کرد که پایان این مجموعه را برای همسرش رز لزلی فاش کرده است و البته این کار عواقبی هم داشته! کیت و رز در جریان فیلمبرداری سریال با هم آشنا شدند و در سال 2018 ازدواج کردند. رز لزلی نقش شخصیت ایگریت را بازی می‌کرد و جمله معروفی داشت که طرفداران هنوز از آن استفاده می‌کنند: «تو هیچی نمیدونی، جان اسنو»

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

ایگریت و جان از دو گروه کاملاً متفاوت بودند. جان در آن زمان عضوی از نگهبانان دیوار بود و ایگریت یکی از وحشی‌های آن سوی دیوار. در ادامه این دو شخصیت عاشق هم شدند و رابطه پیچیده‌ای را در طول سریال به تصویر کشیدند. همین موضوع سبب شد که آن‌ها در دنیای واقعی هم به یکدیگر علاقه‌مند شوند و ازدواج کنند. اکنون به نظر می‌رسد کیت هرینگتون با لو دادن پایان بازی تاج و تخت، دچار دردسر شده است!

طبق گزارش وبسایت EW، برنامه رادیویی KISS FM با کیت هرینگتون مصاحبه‌ای انجام داده است. این بازیگر در مصاحبه گفت که پایان سریال را به همسرش گفته (البته همسرش ابتدا سوال کرده بود):

سال گذشته به همسرم گفتم که سریال چه پایانی دارد و او هم تصمیم گرفت سه روز با من صحبت نکند. با اینکه خودش سوال کرده بود!

 

کیت هرینگون بازی تاج و تخت

کیت هرینگتون درباره اتفاقات فصل هشتم Game of Thrones صحبتی نکرد اما گفت که از نتیجه‌ی نهایی راضی است. البته ابتدا باید آن را تماشا کند تا حقیقتاً راضی شود. به جز سازندگان سریال و بازیگران اصلی، رز لزلی از جمله معدود افرادی است که از پایان سریال خبر دارد. با توجه به واکنشی که نشان داده، می‌توان مطمئن شد که این فصل همه‌ی ما را شوکه خواهد کرد. (😬)

مدتی قبل تاریخ پخش فصل هشتم بازی تاج و تخت به همراه یک تریلر کوتاه اعلام شد. بازیگران فصل هشتم عبارتند از: کیت هرینگتون در نقش جان اسنو (ایگون)، امیلیا کلارک در نقش دنریس تارگرین، سوفی ترنز در نقش سانسا استارک، نیکولای کاستر-والدو در نقش جیمی لنیستر، لینا هیدی در نقش سرسی لنیستر، پیتر دینکلیج در نقش تیریون، گوئندولین کریستی در نقش برین، ایزاک همپستد رایت در نقش برن استارک، میسی ویلیامز در نقش آریا استارک و روری مک‌کین در نقش سندور کلیگن.

فصل آخر سریال در تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ (برابر با ۲۵ فروردین ۱۳۹۸) از شبکه HBO پخش خواهد شد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar