تریلر فیلم Hobbs and Shaw را تماشا کنید + پوستر

0

نخستین تریلر فیلم Hobbs and Shaw – هابز و شاو منتشر شد که پر از صحنه‌های اکشن هیجان‌انگیز و شوخ‌طبعی است. این فیلم در واقع اسپین‌آف مجموعه Fast & Furious (سریع و خشن) محسوب می‌شود که شخصیت‌ لوک هابز با بازی دواین جانسون و همچنین دکارد شاو با بازی جیسون استاتهم در آن به ایفای نقش می‌پردازند. شما می‌توانید این تریلر را کمی پایین‌تر مشاهده کنید، همچنین پوستر فیلم را در انتها قرار داده‌ایم. در ادامه همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

 

شخصیت منفی فیلم، بریکستون نام دارد که ادریس البا نقش او را بازی می‌کند. طبق چیزی که در تریلر مشخص است، او قابلیت‌های فرا انسانی دارد و نوعی ابرسرباز است که از قدرت فیزیکی بسیار بالایی برخوردار شده (اینجاست که سریع و خشن وارد فضای علمی تخیلی می‌شود!). اکنون لوک هابز و دکارد شاو مجبور هستند با همکاری یکدیگر، جلوی بریکستون را بگیرند. این دو نفر دوست نیستند اما وقتی یک تیم تشکیل بدهند، کسی نمی‌تواند با آن‌ها رقابت کند! بدون شک شاهد طنز و دیالوگ‌های خنده‌دار زیادی در این فیلم خواهیم بود.

همچنین می‌دانیم که ونسا کربی در نقش هتی شاو (خواهر دکارد شاو) ظاهر می‌شود. او یک مامور مخفی است که نقش مهمی نیز در داستان فیلم دارد. مدتی قبل متوجه شدیم که رومن رینز در نقش برادر لوک هابز در فیلم Hobbs and Shaw حضور دارد. این فیلم با نام کامل Fast & Furious presents: Hobbs and Shaw (سریع و خشن تقدیم می‌کند: هابز و شاو) قرار است در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۱ مرداد ۹۸) اکران شود. دیوید لیچ که ددپول 2 را در کارنامه دارد، کارگردان فیلم است.

قسمت نهم مجموعه سریع و خشن در تاریخ ۱ آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با 22 فروردین 99) روی پرده سینما می‌رود اما دواین جانسون تایید کرده که در فیلم جدید سریع و خشن حضور ندارد. در انتها می‌توانید پوستر رسمی این اسپین‌آف را مشاهده کنید:

پوستر فیلم Hobbs and Shaw
توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar