جیمز گان کارگردانی فیلم Suicide Squad 2 را بر عهده گرفت

می‌دانستیم که جیمز گان نویسنده فیلم Suicide Squad 2 – جوخه انتحاری 2 شده است و اکنون بر اساس گزارش هالیوود ریپورتر، کارگردانی این فیلم را نیز بر عهده خواهد داشت. این نخستین پروژه‌ای است که گان پس از اخراج شدن توسط مارول و دیزنی، بر عهده گرفته است. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

جیمز گان قرار بود قسمت سوم Guardinas of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) که یکی از محبوب‌ترین گروه‌های قهرمانی مارول محسوب می‌شود، کارگردانی کند اما انتشار توییت‌هایی نامناسب و الفاظی توهین‌آمیز درباره گروهی از افراد (مربوط به سال‌ها قبل)؛ باعث اخراج سریع او از دنیای مارول شد. بازیگران نگهبانان کهکشان، حمایت خود از گان را اعلام کردند اما دیو باتیستا (بازیگر نقش درکس) واکنش شدیدتری به این موضوع نشان داد و گفت که در صورت عدم استفاده مارول از فیلمنامه گان، در این فیلم حضور نمی‌یابد. در حال حاضر ساخت قسمت سوم Guardinas of the Galaxy متوقف شده است.

طبق گزارش‌ها، فیلم جدید Suicide Squad بر روی شخصیت‌های دیگری تمرکز خواهد کرد و تفاوت‌های زیادی با فیلم اول که در سال 2016 منتشر شده بود، دارد. هنوز معلوم نیست که جرد لتو در نقش جوکر بازمی‌گردد یا خیر. جیمز گان احتمالاً نوعی ریبوت را برای این فیلم در ذهن دارد و شاهد حضور بازیگران جدیدی خواهیم بود. از طرفی مارگو رابی در نقش هارلی کوئین، مشغول فیلمبرداری Birds of Prey (پرندگان شکاری) به کارگردانی کتی یان است.

کمپانی برادران وارنر و DC رسماً ماه آگوست سال 2021 را برای اکران قسمت دوم جوخه انتحاری در نظر گرفته‌اند.

تاریخ اکران فیلم‌های دی‌سی اکنون به شرح زیر است:

  • فیلم Shazam (َشزم) در تاریخ  ۵ آوریل سال ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۶ فروردین ۹۸)
  • فیلم Joker (جوکر) در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۲ مهر ۹۸)
  • فیلم (Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با ۱۸ بهمن ۹۸)
  • فیلم Wonder Woman 1984 در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۲۰ (مصادف با ۱۶ خرداد ۹۹)
  • فیلم Batman در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با ۴ تیرماه ۱۴۰۰)
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar