دواین جانسون در Fast & Furious 9 حضور نخواهد داشت

موفقیت بی‌نظیر مجموعه Fast & Furious 9 (سریع و خشن) موجب شد که شاهد تولید دو فیلم دیگر با این عنوان باشیم. البته یک اسپین‌آف به نام Hobbs and Shaw (هابز و شاو) نیز با حضور دواین جانسون ملقب به راک و جیسون استاتهم در حال ساخت است. اکنون راک تایید کرده که در قسمت نهم این مجموعه شاهد حضور او نخواهیم بود. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

دواین جانسون در مصاحبه با MTV News اعلام کرد که فیلم Fast & Furious 9 به زودی فیلمبرداری می‌شود تا کمپانی یونیورسال بتواند آن را در تاریخ تعیین شده (سال 2020) اکران کند. از طرفی با توجه به تولید فیلم Hobbs and Shaw، راک و جیسون استاتهم در قسمت نهم مجموعه حضور نخواهند داشت. او در مصاحبه گفت:

برنامه و نقشه برای دنیای سریع و خشن همیشه این بوده که گسترش بیابد و بزرگ‌تر شود. الان هم ما در فیلم Fast 9 حضور نداریم، چراکه آن‌ها مشغول آماده شدن برای شروع فیلمبرداری هستند. اما وضعیت Fast 10 مشخص نیست و نمی‌توان حضور در آن را پیش‌بینی کرد. به این دلیل که، می‌دانیم در نهایت ماجرای میان هابز و دام تمام نشده.

 

راک و وین دیزل

دام (دامینیک تورتو) شخصیتی است که وین دیزل ایفای نقش او را بر عهده دارد. راک در این مصاحبه به دعوا و اختلاف میان آن‌ها در داستان فیلم اشاره می‌کند اما همان طور که احتمالاً می‌دانید، این دو بازیگر در جریان فیلمبرداری the Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین – قسمت هشتم) دچار اختلافاتی شدند. جانسون در پستی اینستاگرامی، یکی از بازیگران مرد مجموعه را به رفتار غیرحرفه‌ای متهم کرده بود که مدتی بعد معلوم شد آن فرد، وین دیزل است.

فیلم Fast 9 یا قسمت نهم مجموعه، در تاریخ جدید: 22 می 2020 (2 خرداد 99) اکران خواهد شد. جاستین لین که قبلاً 4 فیلم سریع و خشن را کارگردانی کرده بود، قسمت نهم را نیز کارگردانی می‌کند.

فیلم Hobbs and Shaw به عنوان اولین نسخه فرعی مجموعه، در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۱ مرداد ۹۸) به کارگردانی دیوید لیچ، اکران خواهد شد. مدتی قبل مشخص شد که ستاره دنیای کشتی‌کج یعنی رومن رینز در این فیلم حضور دارد.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar