رومن رینز در فیلم Hobbs and Shaw حضور دارد

0

دواین جانسون ملقب به راک در اینستاگرام خود اعلام کرد که ستاره کمپانی WWE یعنی رومن رینز در فیلم Hobbs and Shaw (هابز و شاو) حضور خواهد داشت. رینز مدتی قبل بخاطر بازگشت بیماری سرطان، اعلام کرد که دیگر نمی‌تواند مسابقه دهد اما پس از شکست دادن بیماری، بازخواهد گشت. اکنون خبر حضور او در این فیلم، می‌تواند برای طرفداران این کشتی‌گیر محبوب، هیجان‌انگیز باشد. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

طبق پستی که راک در اینستاگرام منتشر کرده، رومن رینز در نقش برادر لوک هابز ظاهر خواهد شد. جانسون و رینز در دنیای واقعی نیز پسرعموی هم هستند و اصالت یکسانی دارند. در ماه اکتبر بود که رینز رسماً اعلام کرد از مسابقات WWE کنار می‌رود تا بتواند با سرطان خون مبارزه کند. او گفت که برای 11 سال مبتلا به این سرطان بوده و باید دوباره وارد دوره درمانی شود. او در هنگام اعلام این موضوع، قهرمان کمربند WWE بود.

در عکس‌هایی که دواین جانسون منتشر کرده، او و رومن، لباس‌هایی محلی به تن دارند که یادآور اصالت ساموآیی این دو نفر است. همچنین به نظر می‌رسد این دو نفر با همکاری یکدیگر، قرار است تعداد زیادی از دشمنانشان را سرنگون کنند! در اخبار دیگر، می‌دانیم که ونسا کربی در نقش خواهر دکارد شاو و ادریس البا در نقش شخصیت منفی فیلم به نام بریکستون، به ایفای نقش می‌پردازند. این فیلم توسط کارگردان ددپول 2 یعنی دیوید لیچ کارگردانی شده است.

با توجه به محبوبیت شخصیت هابز در مجموعه «سریع و خشن»، کمپانی Universal به دنبال راهی برای ساختن فیلم اسپین‌آف با حضور دواین جانسون بود. در فیلم The Fate of the Furious (سرنوشت سریع و خشن) به کارگردانی «اف. گری گری» شاهد ایجاد شیمی خاصی مابین هابز و دکارد شاو بودیم و زمینه‌چینی برای قرار دادن آن‌ها در یک فیلم مشترک، شروع شده بود.

فیلم Fast & Furious presents: Hobbs and Shaw قرار است در تاریخ 2 آگوست 2019 (مصادف با 11 مرداد 98) اکران شود.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar