پوستر شخصیت‌های فیلم Captain Marvel منتشر شد

حدود دو ماه تا زمان اکران فیلم موردانتظار Captain Marvel – کاپیتان مارول زمان باقی مانده است. بری لارسون در این فیلم، نقش کارول دنورز ملقب به کاپیتان مارول را بازی می‌کند و قرار است اولین قهرمان مونثی باشد که فیلم مستقل خودش را در دنیای سینمایی مارول دریافت کرده است. در ادامه همراه ما باشید.

in post ad

اتفاقات فیلم به دهه 90 میلادی بازمی‌گررد، بنابراین شاهد حضور هیچ یک از اعضای انتقام‌جویان نخواهیم بود. البته گروه شیلد و نیک فیوری (ساموئل ال. جکسون) نقش مهمی در این فیلم ایفا می‌کنند. مامور فیل کولسن با بازی کلارک گرگ (که در فیلم اول انتقام‌جویان جویان کشته شد) نیز در این فیلم حضور دارد. 10 پوستر جدید از شخصیت‌های این فیلم منتشر شده که می‌توانید آن‌ها را در ادامه مشاهده کنید:

بری لارسون کاپیتان مارول

از نکات قابل توجه این است که حتی گربه‌ی کاپیتان مارول به نام گوس (Goose) یک پوستر اختصاصی دارد! بن مندلسون نقش تالوس (رهبر نژاد اسکرول‌ها) را بازی می‌کند و در این پوسترها، شکل و ظاهری انسانی پیدا کرده است. اسکرول‌ها قادر هستند ظاهر خود را تغییر دهند اما کارول دنورز از نژاد کری است که قدرت‌های خاص خود را دارند و مبارزه با اسکرو‌ل‌ها یکی از وظایف آن‌هاست. به نظر می‌رسد که جود لاو به ایفای نقش شخصیت مار-ول می‌پردازد. کوراث با بازی جایمن هانسو نیز یکی از شخصیت‌های آشنا (در فیلم اول نگهبانان کهکشان حضور داشت) و عضوی از گروه Starforce (استارفورس) است. البته می‌دانیم که رونان هم در فیلم حضور دارد اما احتمالاً نقش او بسیار جزئی است. به همین دلیل پوستر اختصاصی او به چشم نمی‌خورد.

فیلم Captain Marvel توسط آنا بودن و رایان فلک کارگردانی شده است و قرار است در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۷ اسفند ۹۷) در سینماها اکران شود.

می‌توانید برای تماشای تریلرهای فیلم، وارد لینک‌های زیر شوید:

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar