تریلر فیلم John Wick 3 – Parabellum – جان ویک 3 + پوستر

اولین تریلر فیلم جان ویک 3: پارابلوم توسط کمپانی لاینزگیت منتشر شد. فیلم سوم، لحظاتی پس از اتفاقات فیلم John Wick: Chapter 2 آغاز می‌شود. می‌توانید نخستین تریلر فیلم را در ادامه‌ی همین مطلب تماشا کنید. همچنین پوستر دیوانه‌واری منتشر شده که آن را در انتهای مطلب قرار داده‌ایم. در ادامه برای خلاصه رسمی داستان و پوستر همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

 

نام قسمت سوم جان ویک، از عبارت لاتین Si vis pacem, para bellum (اگر صلح می‌خواهی، برای جنگ آماده شو) گرفته شده و نشان می‌دهد که فیلم جدید جان ویک قرار است یک نبرد تمام عیار و خونین را به تصویر بکشد. کیانور ریوز مانند دو فیلم قبلی، در نقش شخصیت اصلی فیلم به ایفای نقش می‌پردازد. البته شخصیت‌های جدیدی با بازی آنجلیکا هیوستون و  هیلی بری در قسمت سوم معرفی می‌شوند. ایان مک‌شین، لنس ردیک، لارنس فیشبرن و جیسون منتزوکاس از جمله بازیگرانی هستند که در بخش سوم – پارابلوم حضور دارند.

در خلاصه رسمی فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum آمده است:

جان ویک (کیانو ریوز) به دو دلیل فراری است …. یک دلیل این است قرارداد جهانی 14 میلیون دلاری برای کشتن او وجود دارد. دوم اینکه او قانونی مهم را زیر پا گذاشت و جان یک نفر را در هتل کانتیننتال گرفت. جان باید همان زمان اعدام می‌شد اما مدیر هتل به او لطف کرد و یک ساعت به جان وقت داد و سپس او را به Excommunicado تبدیل کرد. اکنون او دیگر عضو جامعه‌ی قاتلان نیست و هیچ خدماتی از آن‌ها دریافت نمی‌کند. پس باید تلاش کند که زنده از شهر نیویورک خارج شود.

 

این فیلم توسط  چاد استاهلسکی کارگردانی شده و در تاریخ ۱۷ می ۲۰۱۹ (مصادف با ۲۷ اردیبهشت ۹۸) اکران خواهد شد. در انتها پوستر فیلم جان ویک 3 را که در آن ده‌ها نفر اسلحه‌های خود را به سمت کیانو ریوز نشانه رفته‌اند؛ مشاهده کنید:

پوستر جان ویک پارابلوم

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar