تاریخ اکران قسمت هفتم و هشتم Mission Impossible تایید شد

0

کریستوفر مک‌کوری که کارگردانی فیلم Mission Impossible: Rogue Nation (ماموریت غیرممکن: ملت سرکش) را بر عهده داشت، در سال 2018 یک بار دیگر کارگردانی قسمتی از مجموعه را بر عهده گرفت و فیلم Mission Impossible: Fallout را روانه سینما کرد. در جدیدترین اخبار سینما، تایید شده که این کارگردان دو قسمت بعدی را نیز کارگردانی خواهد کرد و تام کروز هم اعلام کرده که آماده است! همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

برَد بِرد با کارگردانی فیلم Mission: Impossible – Ghost Protocol (ماموریت غیرممکن: پروتکل شبح) موفق شد فرنچایز را به سینما بازگرداند. با این وجود، همکاری تام کروز و کریستوفر مک‌کوری در سال 2015 و 2018، بسیار موفقیت‌آمیز بود و می‌توان این دو فیلم را در دسته بهترین‌های مجموعه قرار داد. در فیلم Fallout شاهد بودیم که مک‌کوری توانست داستان پراکنده‌ی ایتن هانت در فیلم‌های قبلی را جمع و جور کند و در عین حال، مسیر را برای ماجراجویی‌های تازه باز بگذارد.

تام کروز ماموریت غیرممکن

طبق گزارش ورایتی، کریستوفر مک‌کوری قرار است دو فیلم جدید Mission Impossible را کارگردانی کند. احتمالاً این کارگردان، فیلمنامه را نیز خواهد نوشت چراکه تام کروز امسال مشغول فیملبرداری دنباله Top Gun است و وقت کافی برای انجام این کار، ندارد. البته کروز در توییتر خود اعلام کرد که دو قسمت جدید (قسمت 7 و 8 مجموعه)، به ترتیب در تابستان 2020 و 2021 منتشر خواهند شد.

این موضوع نشان‌دهنده رابطه کاری قوی میان تام کروز و مک‌کوری است. این دو نفر در فیلم Jack Reacher (جک ریچر) نیز همکاری داشته‌اند و مک‌کوری در نوشتن فیلمنامه Top Gun: Maverick به کروز کمک کرده است. بدین ترتیب انتظار می‌رود که قسمت 7 و 8 از مجموعه ماموریت غیرممکن، به داستان ایتن هانت پایان ببخشد. طرفداران از تماشای تام کروز و بدلکاری‌های فوق‌العاده‌ی او لذت می‌برند اما تا زمان پخش قسمت هشتم، او حدود 60 سال خواهد داشت و ممکن است نتواند صحنه‌های بدلکاری را مانند گذشته، انجام دهد.

حق مالکیت مجموعه در اختیار کمپانی پارامونت قرار دارد. فیلم Mission Impossible 7 (ماموریت غیر ممکن ۷) قرار است در تاریخ ۲۳ جولای ۲۰۲۱ (مصادف با ۱ مرداد ۱۴۰۰) روانه سینماها شود و به دنبال آن فیلم Mission Impossible 8 (ماموریت غیر ممکن ۸) در تاریخ ۵ آگوست ۲۰۲۲ (مصادف با ۱۴ مرداد ۱۴۰۱) اکران خواهد شد.

مرتبط: نقد فیلم Mission Impossible: Fallout

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar