اولین تریلر فیلم Spider-Man: Far From Home منتشر شد

0

استودیو مارول بیش از یک ماه قبل، اولین تریلر فیلم Avengers: Endgame را منتشر کرد. اکنون می‌توانید تریلر فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) را مشاهده کنید. این فیلم دنباله‌ای برای Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) که در سال 2017 اکران شد، محسوب می‌شود و داستان آن پس از اتفاقات فیلم‌های Infinity War و Endgame جریان دارد. می‌توانید تریلر را در ادامه تماشا کنید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

 

پیتر پارکر (با بازی تام هالند) این‌بار به همراه دوستانش به اروپا سفر می‌کند و قصد دارد مدتی را به عنوان یک نوجوان معمولی سپری کند. اما این سفر به سرعت تبدیل به یک ماجراجویی جدید برای مرد عنکبوتی می‌شود. نیک فیوری به سراغ پیتر می‌آید و به او می‌گوید که باید وظایفی را انجام دهد. نکته‌ی قابل توجه در این تریلر، عدم حضور تونی استارک / مرد آهنی بود (او نقش مهم در معرفی مرد عنکبوتی به دنیای سینمایی مارول داشت) که به عقیده برخی طرفداران به معنای فوت کردن این شخصیت در فیلم Endgame است.

موضوع دیگری که ما را برای تماشای این فیلم مشتاق می‌کند، حضور جیک جیلنهال در نقش شخصیتی منفی به نام میستریو (Mysterio) است. هنوز هدف اصلی میستریو در فیلم مشخص نیست و به نظر می‌رسد که او در ابتدا برای شکست دادن گروهی از شخصیت‌های منفی با مرد عنکبوتی همکاری می‌کند! همه می‌دانیم که مرد عنکبوتی (به همراه نیمی از جمعیت دنیا) در فیلم Avengers: Infinity War تبدیل به پودر شد. بنابراین این شخصیت در حال حاضر «مرده» به شمار می‌رود و باید به نحوی در فیلم Endgame به زندگی بازگردد.

فیلم Spider-Man: Far From Home توسط جان واتس کارگردانی شده و اولین فیلم مارول (با همکاری کمپانی سونی) است که پس از Avengers: Endgame منتشر می‌شود. این فیلم برای اکران در تاریخ ۵ جولای ۲۰۱۹ (۱۴ تیر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. در حال حاضر می‌دانیم که مارول قصد دارد فیلم Black Panther 2 را بسازد. همچنین قسمت سوم Guardians of Galaxy که فعلاً تولید آن متوقف شده، احتمالاً در آینده ساخته خواهد شد.

در انتها می‌توانید پوستر فیلم ار مشاهده کنید. استیکرهای مسافرتی مختلفی در این پوستر به چشم می‌خورند که مکان‌های فیلم جدید از جمله ونیز، برلین و لندن را نشان می‌دهند:

پوستر فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar