تاریخ پخش فصل ۸ سریال Game of Thrones + تیزر تریلر

0

سرانجام انتظار طولانیِ طرفداران سریال محبوب شبکه HBO به پایان رسید و زمان دقیق پخش فصل ۸ سریال Game of Thrones – گیم آف ترونز (یا بازی تاج و تخت) مشخص شد. در ادامه خبر و برای اطلاع از تاریخ پخش این مجموعه، همراه وبسایت خبری تحلیلی آی پیرامید باشید.

شبکه HBO چند ماه قبل اعلام کرده بود که این سریال در نیمه نخست سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد اما همین چند روز قبل، متوجه شدیم که هم‌زمان با پخش اولین قسمت فصل سوم True Detective (کارآگاه حقیقی)، زمان پخش فصل آخر (هشتم) سریال Game of Thrones نیز اعلام می‌شود. پخش سریال از سال ۲۰۱۱ شروع شد و از آن زمان، توانست به یکی از مهم‌ترین سریال‌های فانتزی – حماسی تبدیل شود، به طوریکه بسیاری بر این باورند که در سال ۲۰۱۹ شاهد پایان برترین سریال پخش‌شده در تاریخ هستیم.

شبکه HBO سعی کرده تا جای ممکن از درز اطلاعات جلوگیری کند. با پخش فصل‌های قبلی، شاهد لو رفتن فیلمنامه یا تعدادی از قسمت‌های فصل بودیم که امیدواریم دوباره اتفاق نیفتد و غافلگیری مخاطبان را از بین نبرد! البته مدتی قبل مجله EW (اینترتینمنت ویکلی) مطلبی را درباره فصل ۸ سریال منتشر کرد. به گفته‌ی سازندگان، نبرد فصل ۸ سریال Game of Thrones بزرگ‌ترین نبرد تاریخ تلویزیون خواهد بود.

یک تیزر تریلر به نام Crypts of Winterfell (سردابه‎های وینترفل) از فصل هشتم سریال منتشر شده که می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید:

 

فیلمبرداری نبرد بزرگ این فصل ۵۵ روز به طول انجامیده اما طبق گزارش اینترتینمنت ویکلی، این فقط بخشی از ماجرا است و عظمت نبرد بسیار بیشتر از چیزی است که فکر می‎کردیم. این جنگ خونین، یک قسمت کامل را به خود اختصاص می‌دهد و کارگردان آن میگل ساپوچنیک (کارگردان قسمت معروف نبرد حرام‌زادگان) است. HBO بودجه‌ی عظیمی را برای تولید فصل آخر سریال اختصاص داده و قرار است طرفدارانی که حدود دو سال منتظر بودند، کاملاً شگفت‌زده کند! حتی رئیس این شبکه، گفته بود که پس از تماشای دوباره‌ی هر قسمت، در حیرت و شگفتی است. «دیوید بنیاف و دی. بی. وایس» وظیفه تولید تمام فصل‌های این سریال را بر عهده داشته‌اند و قسمت پایانی را هم کارگردانی کرده‌اند. طبق اطلاعاتی که تاکنون از بازیگران و سازندگان به دست آمده، می‌توان گفت که پایان سریال قرار نیست همه‌ی مخاطبانش را راضی کند!

بازیگران: کیت هرینگتون در نقش جان، امیلیا کلارک در نقش دنریس تارگرین، سوفی ترنز در نقش سانسا استارک، نیکولای کاستر-والدو در نقش جیمی لنیستر، لینا هیدی در نقش سرسی لنیستر، پیتر دینکلیج در نقش تیریون، گوئندولین کریستی در نقش برین، ایزاک همپستد رایت در نقش برن استارک، میسی ویلیامز در نقش آریا استارک و روری مک‌کین در نقش سندور کلیگن از جمله بازیگرانی هستد که در فصل ۸ سریال Game of Thrones حضور دارند.

 

زمان دقیق پخش:

پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones در تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ (برابر با ۲۵ فروردین ۱۳۹۸) آغاز می‌شود و در مجموع ۶ قسمت خواهد بود. این کوتاه‌ترین فصل از نظر تعداد قسمت‌هاست اما به نظر می‌رسد که بودجه و مدت زمان هر قسمت، بسیار بیشتر از ۷ فصل گذشته بوده است.

اگر این به این سریال علاقه دارید ما تئوری‌هایی که توسط مخاطبان سریال مطرح شده بود، گردآوری کردیم: