زمان پخش قسمت های فصل هشتم سریال Game of Thrones

سرانجام انتظار طولانیِ طرفداران سریال محبوب شبکه HBO به پایان رسید و زمان دقیق پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones – بازی تاج و تخت مشخص شد. در ادامه خبر و برای اطلاع از تاریخ پخش این مجموعه، همراه وبسایت خبری تحلیلی آی پیرامید باشید.

in post ad

شبکه HBO چند ماه قبل اعلام کرده بود که این سریال در نیمه نخست سال 2019 پخش خواهد شد اما همین چند روز قبل، متوجه شدیم که هم‌زمان با پخش اولین قسمت فصل سوم True Detective (کارآگاه حقیقی)، زمان پخش فصل آخر (هشتم) سریال Game of Thrones نیز اعلام می‌شود. پخش سریال از سال 2011 شروع شد و از آن زمان، توانست به یکی از مهم‌ترین سریال‌های فانتزی – حماسی تبدیل شود، به طوریکه بسیاری بر این باورند که در سال 2019 شاهد پایان برترین سریال پخش‌شده در تاریخ هستیم.

تاکنون شبکه‌ی سازنده از درز هرگونه اطلاعات مهمی جلوگیری کرده است. با پخش فصل‌های قبلی، شاهد لو رفتن فیلمنامه یا تعدادی از قسمت‌های فصل بودیم که امیدواریم دوباره اتفاق نیفتد و غافلگیری مخاطبان را از بین نبرد! البته مدتی قبل مجله EW (اینترتینمنت ویکلی) مطلبی را درباره فصل 8 سریال منتشر کرد. به گفته‌ی سازندگان، نبرد فصل 8 سریال Game of Thrones بزرگ‌ترین نبرد تاریخ تلویزیون خواهد بود.

یک تیزر تریلر به نام Crypts of Winterfell (سردابه‎های وینترفل) از فصل جدید گیم آف ترونز منتشر شده که می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید:

 

فیلمبرداری نبرد بزرگ این فصل ۵۵ شب به طول انجامیده اما طبق گزارش مجله اینترتینمنت ویکلی، این فقط بخشی از ماجرا است و عظمت نبرد بسیار بیشتر از چیزی است که فکر می‎کردیم. این جنگ خونین، یک قسمت کامل را به خود اختصاص می‌دهد و کارگردان آن میگل ساپوچنیک (کارگردان قسمت معروف نبرد حرام‌زادگان) است. HBO بودجه‌ی عظیمی را برای تولید فصل آخر سریال اختصاص داده و قرار است طرفدارانی که حدود دو سال منتظر بودند، کاملاً شگفت‌زده کند! حتی رئیس این شبکه، گفته بود که پس از تماشای دوباره‌ی هر قسمت، در حیرت و شگفتی است. «دیوید بنیاف و دی. بی. وایس» وظیفه تولید تمام فصل‌های این سریال را بر عهده داشته‌اند و قسمت پایانی را هم کارگردانی کرده‌اند. طبق اطلاعاتی که تاکنون از بازیگران و سازندگان به دست آمده، می‌توان گفت که پایان سریال قرار نیست همه‌ی مخاطبانش را راضی کند!

بازیگران اصلی عبارتند از: کیت هرینگتون در نقش جان، امیلیا کلارک در نقش دنریس تارگرین، سوفی ترنز در نقش سانسا استارک، نیکولای کاستر-والدو در نقش جیمی لنیستر، لینا هیدی در نقش سرسی لنیستر، پیتر دینکلیج در نقش تیریون، گوئندولین کریستی در نقش برین، ایزاک همپستد رایت در نقش برن استارک، میسی ویلیامز در نقش آریا استارک و روری مک‌کین در نقش سندور کلیگن.

 

زمان دقیق پخش قسمت های بازی تاج و تخت :

پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones در تاریخ 14 آوریل 2019 (برابر با 25 فروردین 1398) آغاز شد و تا اواخر اردیبهشت ماه به پایان می‎رسد. این کوتاه‌ترین فصل از نظر تعداد قسمت‌هاست اما خبر خوب این است که چند قسمتِ طولانی‌تر را شاهد خواهیم بود. در جدول زیر تاریخ پخش سریال (به تاریخ ایران) و مدت زمان هر قسمت مشخص شده است:

قسمت اول ۵۴ دقیقه ۲۶ فروردین
قسمت دوم ۵۸ دقیقه ۲ اردیبهشت
قسمت سوم ۸۲ دقیقه ۹ اردیبهشت
قسمت چهارم ۷۸ دقیقه ۱۶ اردیبهشت
قسمت پنجم ۸۰ دقیقه ۲۳ اردیبهشت
قسمت ششم ۸۰ دقیقه 30 اردیبهشت

 

اگر به این سریال علاقه دارید ما مقاله جامعی برای استقبال از فصل آخر سریال تهیه کرده‌ایم که می‌توانید آن را در لینک زیر مطالعه کنید:

 

منبع آی پیرامید
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar