مراسم اسکار 2019 بدون مجری برگزار می‌شود!

همان‌طور که شایعه شده بود، باید اسکار 2019 را بدون حضور مجری تماشا کنیم! پس از جنجال‌های فراوانی که با انتخاب کوین هارت به عنوان مجری مراسم ایجاد شد، اکنون به نظر می‌رسد که آکادمی تصمیم گرفته بزرگ‌ترین رویداد سینمایی سال را بدون مجری برگزار کند. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

پس از افشای توییت‌های قدیمی، کوین هارت با وجود عذرخواهی از افرادی که به دلیل سخنان او عصبانی یا ناراحت شده بودند؛ از میزبانی مراسم اسکار انصراف داد. طبق گزارشی که ورایتی منتشر کرده، تهیه‌کنندگان اسکار برای اجرای مراسم از ستارگان و افراد مطرح هالیوود کمک می‌گیرند. همچنین گفته شده که یک ستاره بزرگ سینما، مونولوگی خواهد داشت که به انتقاد از ترامپ و سیاست‌های او می‌پردازد.

جوایز اسکار 2019

اجرای مراسم اسکار بدون مجری، در 30 سال گذشته سابقه نداشته است. در سال 1989، این مراسم بدون مجری برگزار شد و در آن راب لو، مونولوگی 11 دقیقه‌ای داشت که آهنگ Proud Mary را نیز خواند. بنابراین طبق گزارش ورایتی که وبسایت بسیار معتبری است، اسکار 2019 مجری نخواهد داشت و شاهد صحنه‌های کمدی با حضور ستارگان سینما و همچنین تمرکز بر فیلم‌هایی با موسیقی عالی از جمله A Star is Born (ستاره‌ای متولد شده) – لیدی گاگا، Black Panther (پلنگ سیاه) – کندریک لمار و Dumplin (دامپلین) – دالی پارتون خواهیم بود.

کوین هارت چند روز قبل در برنامه تلویزیونی الن حاضر شد و درباره حواشی اخیر با او صحبت کرد. الن سعی کرد هارت را متقاعد کند که دوباره اجرای مراسم را بپذیرد اما به نظر می‌رسد که هارت، تصمیم قطعی خود را گرفته و در اسکار 2019 حضور نخواهد داشت.

محبوبیت جوایز آکادمی، در سال 2018 به پایین‌تر حد خود رسید به طوریکه در سال 2018، 25.6 میلیون نفر بیننده داشت. به همین دلیل، آکادمی سعی کرد بخش جدید فیلم‌های محبوب را به مراسم اضافه کند اما مدتی بعد متوجه شدیم که این بخش، بخاطر انتقادات جزو اسکار 2019 نخواهد بود. نود و یکمین دوره جوایز اسکار در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۱۹ (برابر با ۵ اسفند ۱۳۹۷) برگزار می‌شود اما مراسم سال بعد از آن، کمی زودتر از تاریخ همیشگی و در ۹ فوریه ۲۰۲۰ (۲۰ بهمن ۱۳۹۸) برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar