سریال Vikings با پخش فصل ششم به پایان خواهد رسید

0

در جدیدترین اخبار تلویزیون، تایید شده که سریال Vikings (وایکینگ‌ها) در فصل ششم برای همیشه به پایان خواهد رسید. اکنون شاهد پخش نیمه دوم فصل پنجم Vikings هستیم و فصل ششم نیز در سال 2019 پخش خواهد شد اما خبر بد این است که پس از آن، فصل‌های بیشتری در کار نیست و باید با آن وداع بگویید! از طرفی این احتمال وجود دارد که شبکه History راضی به ساخت اسپین‌آف (نسخه فرعی) مجموعه شود و بینندگان خود را حفظ کند. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

طبق گزارش هالیوود ریپورتر (اولین گزارش توسط ددلاین)، فصل ششم سریال Vikings در اواخر سال 2019 منتشر خواهد شد. این فصل نیز مانند فصل پنجم از دو نیمه تشکیل شده و به نظر می‌رسد که نیمه دوم آن، برای انتشار در سال 2020 برنامه‌ریزی شده است. البته سازنده سریال یعنی مایکل هرست در حال مذاکره با شبکه History و کمپانی MGM است تا به نحوی سریال را ادامه دهد و نسخه فرعی آن را به قاب تلویزیون بیاورد. اگر این اتفاق بیفتد، هرست با جب استوارت (نویسنده فیلم‌های Die Hard و Fugitive) همکاری خواهد کرد.

بیورن در سریال وایکینگ‌ها

فصل اول سریال Vikings در سال 2013 پخش شد و از آن زمان، توانست به محبوبیت بسیار زیادی دست پیدا کند و برای فصل‎‌های بیشتری تمدید شود. به نظر می‌رسد که مایکل هرست مدتی است در فکر پایان سریال است و می‌خواهد با رسیدن به 89 قسمت (در مجموع) یک پایان به یادماندنی را برای این مجموعه رقم بزند.

4 فصل اول مجموعه بیشتر بر روی وایکینگ بزرگی به نام رگنار لوثبروک و فتوحات و شکست‌های او تمرکز داشت. البته این شخصیت اصلی و مهم، در فصل چهارم مجموعه کشته شد و پس از آن، شاهد ادامه‌ی داستان توسط شخصیت‌های دیگر از جمله فرزندان وی بوده‌ایم. با اینکه خبر پایان سریال برای طرفداران مجموعه ناراحت‌کننده است، باید به تولید مجموعه فرعی توسط شبکه History امیدوار بود.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar