تاریخ انتشار فصل دوم سریال The Punisher + تیزر تریلر

0

شبکه نتفلیکس با انتشار یک تیزر تریلر، از تاریخ پخش فصل دوم سریال The Punisher (مجازاتگر) رونمایی کرد. چند روز قبل، حساب بین‌المللی نتفلیکس، به نحوی این تاریخ را لو داده بود اما اکنون با انتشار تیز می‌دانیم که فصل دوم سریال دقیقاً در چه روزی پخش خواهد شد. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

طبق اعلام نتفلیکس، فصل دوم سریال The Punisher در تاریخ 18 ژانویه 2019 (مصادف با 28 دی 97) از این سرویس استریم پخش خواهد شد و تمام قسمت‌های آن در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.  شما می‌توانید این تیزر را در ادامه مشاهده کنید:

 

در تیزر هیچ ویدیویی از فصل دوم نمی‌بینیم و فقط شاهد تقابل مجازاتگر با یکی از دشمنان کامیک بوکی‌اش یعنی بیلی روسو (ملقب به Jigsaw – جیگساو) هستیم. جان برنتال در نقش مجازاتگر و بن بارنز در نقش بیلی روسو، نشان می‌دهند که قرار است تا سرحد مرگ مبارزه کنند.

با اینکه بسیاری از مخاطبان برای تماشای فصل دوم سریال The Punisher مشتاق هستند، آینده سریال‌های مارول در نتفلیکس کاملاً مبهم است. در ماه‌های گذشته شاهد کنسل شدن 3 سریال محبوب مارولی بودیم. ابتدا خبر کنسل شدن سریال Iron Fist (آیرون فیست) و سریال Luke Cage (لوک کیج) منتشر شد و مدتی بعد بعد، شاهد کنسل شدن سریال Daredevil (دردویل) بودیم که خشم و ناراحتی طرفداران را به دنبال داشت. به نظر می‌رسد که نتفلیکس به‌زودی سریال‌های باقی‌مانده از مارول یعنی The Punisher و Jessica Jones (جسیکا جونز) را نیز به طور رسمی کنسل خواهد کرد.

کمپانی دیزنی، به دنبال راه‌اندازی سرویس استریم ویژه‌ای به نام +Disney است. تعدادی از شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول، سریال‌های اختصاصی خودشان را در این سرویس خواهند داشت، از جمله سریال لوکی و یک سریال مشترک با حضور فالکون و سرباز زمستان (باکی). علاوه بر این، شایعاتی مبنی بر تولید سریالی از شخصیت اسکارلت ویچ به همراه ویژن وجود دارد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar