اولین تریلر فیلم Avengers: Endgame را تماشا کنید

0

بالاخره انتظارها به پایان رسید و کمپانی مارول اولین تریلر فیلم Avengers 4 را منتشر کرد. فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) نام چهارمین قسمت از مجموعه انتقام‌جویان خواهد بود. تعدادی از طرفداران از ماه‌ها پیش حدس زده بودند که نام فیلم End Game است که این موضوع با انتشار تریلر رسمی فیلم تایید شد. در ادامه همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

مارول سعی کرده بود نام رسمی فیلم را مخفی نگه دارد اما در نهایت یکی از حدس‌های اصلی طرفداران درباره نام فیلم درست بود. پس از اتفاقات «جنگ ابدیت» که تانوس در آن موفق شد نصف جمعیت هستی را نابود کند، در این تریلر ابتدا تونی استارک را می‌بینیم که به نظر می‌رسد در فضا سرگردان است و پیامی را برای پپر پاتس ضبط می‌کند. از طرفی استیو راجرز (کاپیتان آمریکا) و بلک ویدو به دنبال اجرای نقشه‌ای هستند. یکی از نکات مهم تریلر، حضور اسکات لنگ (انت‌من) بود که باتوحه به پایان فیلم «انت‌من و واسپ» معلوم نیست چطور از قلمروی کوانتومی بیرون آمده است. همچنین هاکای را می‌بینیم که در فیلم قبلی حضور نداشت و استفاده‌ی او از شمشیر، نشان می‌دهد که احتمالاً شایعات تبدیل شدنش به شخصیتی به نام رونین صحیح هستند. در ادامه این تریلر را تماشا کنید:

 

بازیگران فیلم Avengers: Endgame عبارتند از: کریس ایوانز، جاش برولین، اسکارلت جوهانسون، رابرت داونی جونیور، کریس همسورث، بری لارسون، مارک روفالو، جرمی رنر، آنتونی مکی، کریس پرت، زویی سالدانا، بردلی کوپر، اوانجلین لیلی، پل راد، دیو باتیستا، کارن گیلان، چادویک بوزمن، بندیکت کامبربچ، کاترین لانگفورد و الیزابت اولسن. کاترین لانگفورد هم در فیلم انتقام‌جویان 4 حضور دارد، البته این بازیگر در تریلر حضور نداشت. می‌توانید در ادامه نخستین پوستر رسمی فیلم را هم مشاهده کنید:

پوستر انتقام‎‌جویان: پایان بازی

فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) در تاریخ 26 آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با 6 اردیبهشت ۹۸) در سینماها اکران خواهد شد. این فیلم توسط جو و آنتونی روسو کارگردانی شده و یکی از موردانتظارترین آثار سال 2019 است. فیلم قبلی برادران روسو یعنی Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت) توانست به فروشی بیش از 2 میلیارد دلار در سراسر دنیا دست پیدا کند.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar