گزارش: برادران وارنر فیلم آکوامن 2 را می‌سازد

هنوز اولین فیلم Aquaman – آکوامن وارد سینماها نشده، اما به نظر می‌رسد کمپانی براردان وارنر کاملاً از عملکرد خوب فیلم جدید DC در باکس آفیس اطمینان دارد و می‌خواهد قسمت دوم را تولید کند. البته اکثر منتقدانی که فیلم را دیده‌اند از آن تعریف کرده‌اند و احتمالاً واکنش تماشاگران نیز مثبت خواهد بود. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

طبق گزارش هالیوود ریپورتر، توبی امریچ در حال انجام مذاکرات ابتدایی برای تولید فیلم آکوامن 2 است اما در همین گزارش آمده که برادران وارنر هنور نویسنده‌ای را برای دنباله استخدام نکرده است. بر اساس تخمین‌های باکس آفیس، آکوامن می‌تواند حدود 65 میلیون دلار در زمان اکران به دست آورد و فیلم‌های Bumblebee (بامبلبی) و Marry Poppins Returns (بازگشت مری پاپینز) را در خاک آمریکا شکست دهد. بسیاری از افراد منتظر تماشای این فیلم هستند و با توجه به زمان اکران که با کریسمس مصادف شده، این مبلغ به معنی یک شروع بسیار خوب است.

در خلاصه رسمی داستان این فیلم نوشته شده:

ماجراجویی اکشن‌محور جدیدی از سوی کمپانی برادران وارنر و به کارگردانی جیمز وان، منتشر می‌شود که به دنیای عظیم و نفس‌گیر زیرآب که دارای ۷ قلمرو است، می‌پردازد. آکوامن که جیسون موموآ نقش وی را ایفا می‌کند، داستان اوریجین آرتوری کری است که یک نیمه آتلانتیسی و نیمه انسان محسوب می‌شود. آرتور وارد بزرگ‌ترین ماجراجویی زندگی‌اش می‌شود که نه‌تنها او را مجبور می‌کند با خود واقعی‌اش مواجه شود بلکه باعث کشف این موضوع می‌شود که آیا می‌تواند یک پادشاه باشد یا خیر.

 

در بخش دیگری از گزارش اشاره شده که امبر هرد بازیگر نقش مرا در فیلم Aquaman تنها 1 میلیون دلار برای حضور در فیلم دریافت کرده است. بنابراین او و احتمالاً جیسون موموآ برای حضور در دنباله‌ی فیلم، دستمزد بیشتری کسب خواهند کرد.

فیلم آکوامن توسط جیمز وان کارگردانی شده و در تاریخ ۲۱ دسامبر (مصادف با ۳۰ آذر ۹۷) اکران عمومی می‌شود. بسیاری از منتقدان و حتی روسای برادران وارنر، شیوه کارگردانی جیمز وان را تحسین کرده‌اند و اصلاً بعید نیست که او برای کارگردان آکوامن 2 بازگردد. فیلم Wonder Woman (واندر وومن) هم در سال 2017 و به کارگردانی پتی جنکینز عرضه شده بود و قرار است قسمت دوم آن در سال 2020 اکران شود.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar