دومین تریلر فیلم کاپیتان مارول منتشر شد + پوستر

درحالیکه طرفداران منتظر اولین تریلر Avengers 4 بودند؛ مارول دومین تریلر فیلم Captain Marvel – کاپیتان مارول را منتشر کرد. (مرتبط: تریلر اول فیلم کاپیتان مارول) تریلر جدید، نگاهی به سرگذشت کارول دنورز دارد و بری لارسون قرار است در نخستین فیلم اختصاصی یک ابرقهرمان مونث در دنیای سینمایی مارول، نقش کاپیتان مارول را بازی کند. او یک قهرمان و جنجگوی کری (Kree) است و دشمنان آن‌ها اسکرول‎ها نام دارند. می‌دانیم که شخصیت‌های منفی این فیلم، نژاد اسکرول‌ها به رهبری تالوس هستند که قابلیت تغییر در شکل و ظاهر را دارند. در ادامه همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

 

تریلر با همان صحنه بحث‌برانگیز مشت زدن کاپیتان مارول به یک پیرزن آغاز می‌شود. تعدادی از بینندگان، پس از تماشای تریلر اول متوجه نشدند که این پیرزن در واقع یکی اعضای اسکرول‌هاست اما در دومین تریلر، تردیدها درباره این موضوع از بین رفت. همچنین به نظر می‌رسد که در این فیلم، شاهد داستان اوریجین جدیدی برای شخصیت کارول دنورز / کاپیتان مارول هستیم. با توجه به تریلر، او نمی‌داند که در واقع یک انسان است و با به دست آوردن سرنخ‌هایی، متوجه زندگی قبلی خود در زمین می‌شود. ساموئل ال. جکسون هم یک‌بار دیگر در نقش نیک فیوری حضور دارد (با دو چشم سالم!) و نقش مهمی در داستان فیلم ایفا می‌کند.

بازیگران عبارتند از: بری لارسون، ساموئل ال. جکسون، بن مندلسون، جود لاو، لی پیس، کلارک گرگ و جما چان. فیلم Captain Marvel – کاپیتان مارول توسط آنا بودن و رایان فلک کارگردانی شده و قرار است در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۷ اسفند ۹۷) در سینماها اکران شود. دومین پوستر فیلم هم منتشر شده که می‌توانید آن را کمی پایین‌تر مشاهده کنید:

برای کسب اطلاعات کامل درباره تمام آثار دنیای سینمایی مارول به این مطلب مراجعه کنید:

راهنمای کامل دنیای سینمایی مارول – فاز ۱ تا ۳

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar