سریال Daredevil هم توسط نتفلیکس کنسل شد

در دو ماه گذشته، سریال‎های Iron Fist (آیرون فیست) و سپس Luke Cage (لوک کیج) که دو فصل از آن‌ها پخش شده بود، کنسل شدند. اکنون خبرها حاکی از این هستند که یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های ابرقهرمانی نتفلیکس یعنی Daredevil (بی‌باک) توسط این شبکه کنسل شده است. در ادامه خبر همراه ما باشید.

in post ad

در بیانیه‌ای که توسط ددلاین منتشر شده، نتفلیکس از کنسل شدن این مجموعه پس از سه فصل خبر داد:

ما به‌شدت به فصل سوم و آخر سریال Daredevil افتخار می‌کنیم و بااینکه می‌دانیم این موضوع برای طرفداران دردناک است، حس می‌کنیم که بهتر است این سریال را در اوج به پایان برسانیم.

 

نتفلیکس همچنین از شورانر سریال یعنی اریک اولسن، به همراه نویسندگان، بازیگران، عوامل پشت صحنه و تمام طرفدارانی که به تماشای مجموعه نشستند، تشکر و قدردانی کرد. البته این مجموعه تا سال‌های آتی در نتفلیکس باقی خواهد ماند و علاوه بر این، می‌توان انتظار داشت که شخصیت دردویل در «دیگر پروژه‌های مارول» حضور یابد.

فصل سوم دردویل

چارلی کاکس در نقش دردویل / مت مورداک، وینسنت دن‌آفریو در نقش ویلسون فیسک / کینگ‌پین، دبورا آن وال در نقش کارن پیج، الدن هنسون در نقش فاگی نلسون، جی علی در نقش مامور ندیم و ویلسون بتل در نقش مامور پوین‌دکستر در فصل ۳ سریال Daredevil به ایفای نقش پرداختند. باتوجه به پایان‌بندی سریال انتظار می‌رفت که فصل چهارم نیز ساخته شود اما متاسفانه نتفلیکس رسماً اعلام کرد که قصدی برای ادامه دادن آن ندارد.

اکنون فقط دو سریال دیگر از مارول در سرویس استریم نتفلیکس باقی مانده‌اند یعنی Jessica Jones (جسیکا جونز) و Punisher (پانیشر) که قرار است در سال 2019 پخش شوند. شاید بتوان کنسل شدن سریال‌های مارول را به راه‌اندازی سرویس استریم +Disney (دیزنی پلاس) در سال 2019 ربط داد. اخباری از تولید سریال‌های جدید مارول از جمله سریال لوکی و سریال مشترک سرباز زمستان و فالکون  برای دیزنی منتشر شده است.

مرتبط: بررسی فصل سوم Daredevil

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar